Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 125W | White Widow


Recommended Posts

@joka.menas  dzięki za wskazówkę :)

@Miś trochę się boje topować. Spróbuje na jednej, jak dobrze pójdzie to zrobię na wszystkich. Topping + LST? Czy tylko topping wtedy.

Właśnie odnośnie ziemi. Ta, w której znajdują się wariatki już się prawie kończy. W tym tygodniu zamawiam Biobizz Light Mix już na następne planty. Gdzieś czytałem, że ziemie czasem można wymieniać jeżeli pojawi się w niej jakaś choroba. Ostatnio zauważam na roślinkach coraz więcej rozjaśnionych lub żółtych plamek. Boje się, że to jest problem tego nawozu, który im podałem na samym początku. A więc mam dylemat. Przepłukać roślinki i zostawić je w ziemi, w której teraz jest czy zmienić ziemię dobrze opłukując korzenie itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Okej, od 3 dni mam termometr i pomiar wilgotności. Temp 20.5 - 25.0. Wilgotność 60-75%.

Pasjonisto, przyglądałem się temu i to raczej nie to. Co prawda widziałem takie malutkie insekty, ale były białe. Szukałem na trawka.org ale nie znalazłem takich. Jak na razie nazywam je hitlerówki, bo tylko szkodzą i na polskim forum nie mogę ich znaleźć :D

Liście mi się na jednej wariatce zawijają. I ona też się pnie w górę a nie w boki, ale to chyba normalne, każda roślinka rośnie na swój sposób. Te brązowe przebarwienia na innych pannach są dalej, ale tylko na starszych liściach i nie na wszystkich, dziwne. Mam nadzieję, że to problem PH a nie jakiejś poważnej zarazy czy niedoborów, bo łatwiej to rozwiązać.

Jutro mam matki boskiej pieniężnej i robię zakupy:

- Wentylator na out 145/187 m³/h i filtr węglow

- Biobizz Trypack Indoor ( Biogroow, BioBloom, TopMax )

Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi co do zakupów, to chętnie je poczytam.

Foteczki, fotunie:

large.IMG_20170629_010241.jpg.df1bb9d16fecaa18b2268485e21b1fbb.jpglarge.IMG_20170629_010222.jpg.424d27bf6d16af9b0171a9aa8f47bf9f.jpglarge.IMG_20170629_010207.jpg.36123cc045d602f4af7bff1f9b8f670f.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

PH metr kupiłem, okazało się, że lałem ciągle wode ze złym PH...

Na dwóch roślinkach wykonałem LST, poszło bardzo dobrze moim zdaniem. Rosną dalej, dziś przyjdzie wentylator i nawozy. 

Wyjeżdżam dziś na 2 tygodnie i nie wiem czy przestawić je na flow. Teoretycznie mają już 4 tygodnie. Rozrosły się i przez te 2 tygodnie na pewno się jeszcze rozrosną. Gdybym nie wyjeżdżał to bym je na dniach przestawiał. Wyśle Wam ok. 16stej fotke.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+