Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 125W | White Widow


Recommended Posts

16 dzień na flo.

Roślinki po moim powrocie były trochę przesuszone. Dolne liście poumierały ale górne są zdrowe. Na łodygach w kilku miejscach fioletowy kolorek się zadomowił a to nic dziwnego bo biobizza dostały tak jak wcześniej pisałem w pierwszym dniu flo i przez następne 2 tygodnie nic. Przez te 2 tygodnie były podlewane 2 razy z czego jeden raz wodą z złym PH bo zastępczy podlewacz nie ogarnął, ale ziemia była sucha jak je zastałem więc wypiły całą brzydką wodę i zaraz zostały podlane ładną :D Poszło 3ml biobizza na 1l wody i całą tą wodę rozlałem na nie. Przed tym podwiązałem je trochę bo się mega rozrosły i brakuje miejsca w boxie. Jedną roślinkę traktuję bardzo experymentowo. Na niej nie było stosowane LST bo chciałem sam osobiście zauważyć różnice, które jednak od razu były widoczne. Wczoraj zastosowałem na niej LST a nawet odważyłem się na małego fryzjera dolnych partii, do których i tak nie dochodzi światło. Zobaczę jak będzie sobie z tym radzić i jeśli będzie spoko fryzjer poleci na kolejnych dwóch. Na przyszłość wiem, że dwie wariatki to max na tego boxa ( Chyba ). Walczą o miejsce, wchodzą jedna na drugą. Nawet siatka by chyba temu nie zaradziła bo rozrastają się na wszystkie strony co mnie mega jara :D Zdjęcia dodaje z wczoraj. Dziś już widać różnice, kwiatki od razu zrobiły się nieco większe a oklapnięte liście odżyły i ogólnie roślinka ma się super <3

large.IMG_20170720_215032.jpg.a584bf2c1ac40b3cbb1af9b5e08d7054.jpglarge.IMG_20170720_213427.jpg.5c722aa1a4fdf190f22c65a4461f3329.jpglarge.IMG_20170720_213353.jpg.cae2d62956309060521b487431cfed40.jpg

Edytowane przez OlekFasolek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładny progress, dobrze sie rozkrecaja;)

Nad defoliacja mozna dyskutowac w nieskonczonosc, ale moje zdanie jest takie, ze zanim sie obetnie warto niesforne wiatraki podwiazywac w dol do lodygi w granicach mozliwosci. Dobrze jest zostawic roslinie mozliwosc korzystania ze zmagazynowanych zapasow w razie deficytow, bo zamiast młodych lisci potrzebnych w pozniejszym stadium, ucierpia te stare. 

Do tego BioBloom masz cos jeszcze? To dopiero poczatek i azot jeszcze sie przyda. BioGrow jest na melasie ktora poslodzi ci palonko. Moim zdaniem sam BioBloom ma za malo potasu i dopiero w odpowiendiej proporcji z Grow odzywianie jest pelnowartosciowe. NPK 6-10-10. Tylko trzeba ostroznie, bo gowno kleiste i na dlugo w ziemi zostaje. Latwo przesadzic zwlaszcza, gdy organiczne nawozy potrzebuja wiecej czasu na przyswojenie, gdy nie zorientujesz sie w pore to toksycznosc azotu gwarantowana. 

Pomyslnosci.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Ja w 1 uprawie tez kozystalem z tych nawozow na FLO i mialem podobne problemy z lismi (to braki Mg i Ca). Pod koniec kwitnienia zakupielm nawoz z przewaga breakujacych skladnikow i troche podratowalem rosline. Polecam zrobic to samo. W dodatku bedziesz zabezpieczony na kolejna uprawe.

Po za tym, wyglada bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+