Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 125W | White Widow


Recommended Posts

A więc tak. Za godzinę wyjeżdżam. Zamontowałem filtr z wentylatorem. Mój box wygląda teraz jak statek kosmiczny ^^ Jak zakładałem tego growloga to nie myślałem, że moje roślinki tak się rozrosną a ja tak powiększę swoją wiedzę.

Przestawiłem słońce na 12/12. Zdecydowałem się jednak na flo. Przygotowałem wodę z odpowiednim PH dla kolegi, który ma przez ok. 14 dni 2-3 razy wpaść i mi je podlać. Każdą wariatkę po 250ml z racji tego, że dostały ostatnio sporo wody, z resztą mniej wody dobrze im zrobi. On nie ogarnia więc bałem się mu zlecić przygotowanie z Biobizzem itp. Dałem im malutką dawke na grow od razu. 1ml na 1l wody, wszystkie 3 dostały po 200ml takiego eliksiru. Wydaje mi się, że po przełączeniu powinienem odczekać kilka dni z nawozem na flo, ale z racji, że wyjeżdżam dałem im już. Wcześniej nie dostawały żadnych nawozów, oprócz tego marnego początku ale ten fakt lepiej zapomnieć. Wyjąłem butelki z wodą by zbić trochę wilgotność bo w nocy skakała do 90%, to będzie na pewno moje następne wyzwanie. Zacznę się już rozglądać za jakimiś pochłaniaczami wilgoci. Jedna, ta bez LST dostała trochę więcej ziemi tak jak wcześniej mówiliście. Nie wiem, boje się je trochę zostawiać ale wydaje mi się, że dobrze je przygotowałem. Na następnego growloga nie będę planował urlopu :D

Chętnie poczytam jak Wy się przygotowujecie, gdy musicie opuścić swoje małe na jakiś czas :) Ja w tym czasie ruszam trzymając kciuki, że jak wrócę zobaczę pierwsze kwiatki a roślinki nie stracą formy. 

Edytowane przez OlekFasolek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie musisz narazie bac sie wilgocia, wilgoci nalezy sie obawiac w pozniejszym flo, ja zaczynam sie martwic jak topy zaczaynja byc zbite. Mam nadzieje ze rosliny sie nie wyciagnal za bardzo do tego swiatla podczas flo. Zobaczymy moze zrobia Ci niezla niespodzianke. Ja osobiscie bym je podniusl do swiatelka na jakis ceglach, pudlach a w  czasie wzrostu sciagnal bym z tego "podnosnika", choc nie powinny az tak wystrzelic do gory (oby nie).

 Udanego urlopu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+