Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH 400W / HPS 600W | AK Kush Express, White Critical Express, Bubblegum, Power Plant, Northern Light


Recommended Posts

Wpieprzam sie, bo cos widzialem na ten temat.

Racjonalnie rzecz biorac jak jest duzo materialu i malo rak do pracy to warto. Oszczedza nerwy i kregoslup, ale osobiscie to ja trochę jestem ortodoks i wole recznie, bo kwiaty nie sa w zadnym stopniu uszkodzone i jest quality. Taki baczek ladnie ogoli wszystko dookola i zrobi rowne kulki z buds, ale czesc topa sie zmarnuje a czesc lisci zostanie w srodku. Miałem parokrotnie takie i nie podobaly mi sie.

Wiadomo, jak masz chociaz polkilo wora to idzie sie zajechac recznie i wygoda sie liczy. Komercyjni inaczej dlugo by nie ujechali.

A ty Kroliku ledwo pierwszego topa zgoliles i juz sie poddajesz? Z werwa! Haha.

Panie MSW, chyle poklon za te wiezowce w namiocie. Ta w drugim rzedzie po lewej od sciany bardzo wpadla mi w oko. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Chory Królik napisał:

Interesujace, mozesz objasnic jak to dziala? Sprawdze sie? Jak dokladne? Nie bardzo lubie trymowac, a lubie takie zabawki. Oplaca sie?

Też tak uważam,polecił mi to znajomy co bawi się na troszkę większej powierzchni.Z tego co widziałem to się sprawdza... Wystarczy opierdzielić z większych wiatraków a reszte robi maszynka. Myślę,że się opłaca... Każdy wie ile zajmuje ręczny trym a czasu nie kupisz... Zabawka raczej fajna,za jakiś czas sam sprawdzę, a jak działa można sprawdzić np tu ; https://www.youtube.com/watch?v=TUEO-FUZPM0

Pozdrawiam :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

48 minut temu, Dr.Resin napisał:

Wpieprzam sie, bo cos widzialem na ten temat.

Racjonalnie rzecz biorac jak jest duzo materialu i malo rak do pracy to warto. Oszczedza nerwy i kregoslup, ale osobiscie to ja trochę jestem ortodoks i wole recznie, bo kwiaty nie sa w zadnym stopniu uszkodzone i jest quality. Taki baczek ladnie ogoli wszystko dookola i zrobi rowne kulki z buds, ale czesc topa sie zmarnuje a czesc lisci zostanie w srodku. Miałem parokrotnie takie i nie podobaly mi sie.

Wiadomo, jak masz chociaz polkilo wora to idzie sie zajechac recznie i wygoda sie liczy. Komercyjni inaczej dlugo by nie ujechali.

A ty Kroliku ledwo pierwszego topa zgoliles i juz sie poddajesz? Z werwa! Haha.

Panie MSW, chyle poklon za te wiezowce w namiocie. Ta w drugim rzedzie po lewej od sciany bardzo wpadla mi w oko. 

Dokładnie jak wyżej,nic nie zastąpi ręcznego trymu ale jeśli ktoś nie ma czasu na zabawę jest to fajna alternatywa.

A co do tej pani po lewej w środku, jest to Power Plant który w mniejszej lub większej ilości ale zawsze gości i jest jedną z moich ulubionych :big-joint:

Dzięki pozdrawiam !

edit: sorry za posta pod postem.. myślałem że robie edit :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo:

Dzień 71 / Flo 46 

Warunki optymalne,panie ostro puchną i sporo piją, podlewam po ok 1,5L co 3/4 dni. Widać różnice między normalnymi a expresami. Zobaczymy jak to wyjdzie na końcu, dziś udało mi się wbić do dziewczyn wcześniej niż zwykle i mam kilka fotek bez HPS,a.

Zobaczcie sami ;

large.IMG_20170720_200402.jpg.21a31f1963c7e300fd6e167961434221.jpglarge.IMG_20170720_200346.jpg.a58a79c3c6a5e9de518e5a069801520c.jpg

3 x AK na froncie - środek z lewej PP, BG i z prawej NL a tył 3x White Critical

large.IMG_20170720_195926.jpg.af9bfd21c0512532b37397323dcabc2c.jpg

BG

large.IMG_20170720_200113.jpg.9eb8502cec2abb1eaa6d38c4762479fb.jpg

PP

large.IMG_20170720_200059.jpg.49711f691613b8d1b99c55eecf3c9b23.jpg

 

Dzięki zapraszam i pozdrawiam MSW :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, joka.menas napisał:

Ja pier... :shock:!! A to sie dopiero zbiera do puchniecia :toptop:!! Stawiasz blanta chopie, bo córy Ci ida bardzo zdrowo! Oby tak do konca!

Dzięki, dzięki ! Jasne że stawiam, i to nie jednego... :blant: :panowie: :big-joint: Do końca już bliżej niż dalej i bardzo mnie to cieszy ponieważ lista pestek które czekają na swoją kolej jest bardzooo długaaa. 

5 godzin temu, Pasjonista napisał:

Ekstrawagancko, mozna juz sie zastanawiac nad sama woda do konca ,-)  Poezja smaku i aromatu unosi sie w boxie. Miodzio

Grubo od ponad miesiąca lecą na samej wodzie tylko nie daje im kranówy a kupną Oaze z Biedry (zawsze tak robię).Co do nawozów; Pierwszy oprysk BBS był na wegu, pożniej dwa opryski w pierwszym i drugim tygodniu kwitnienia. Następnie 12.06.17  podane nawozy BioTabs (20ml Orgatrex i 1g Bactrex) i od tego czasu lecą na samej wodzie. Dziś wyjeżdżam na ok 5 dni i się właśnie zastanawiam czy nie podać nawozów BT drugi raz (5ml Orgatrex'u i 1g Bactrex'u) w 2L wody na roślinę a podlać muszę sowicie bo troszkę je może przesuszyć zanim wrócę z wypadu.

Poezja smaku i aromatu w boxie jest taka że filtr sobie troszkę z tym wszystkim nie radzi i delikatnie przepuszcza a co dopiero była wymiana węgla bo miał 3 uprawy za sobą i właściwie to zatrzymywał NIC :laugh: ale bez obaw wszystko jest pod kontrolą i bez stresu.

 

Pozdrawiam MSW :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+