Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | Big Bang Auto, Cheese Skunk Auto


Scooby-Doo

Recommended Posts

@bart85 - dzięki Ziomek :D   Powiem Ci , że już jestem :) Pięknie pachnie , topy kamienie i sporo żywicy na kielichach kwitowych - @SmakMaroca999 i @Miś mieli 100% racji. Obstawiam , że ta panna da mi najwięcej suszu ze wszystkich spod tego LEDa - co prawda wcześniejszy flusz był niepotrzebny - bo teraz kwiaty przy czubkach są fioletowe - ale za to smak będzie miodzio - bo nawozów dawałem naprawdę mało.

Do końca BioEmy i woda :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Łowca Kurdli - Dzięki za dobre słowo :) No ja już jakiś czas kombinowałem , że fajnie by było coś zorganizować w tej kwestii ;)

@Drwal - Dzięki haha no szronu nie ma jakoś specjalnie dużo jeśli chodzi o BB , ale jest dobrze :D na serku na pewno będzie więcej za jakiś czas ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szczyty robią się coraz bardziej czerwono / fioletowe , liście przytopowe też. Trichomy coraz bardziej bursztynowe i coraz mniej mlecznych. Jutro przyjdzie lepszy sprzęt do oceny trichomów (z większym zoomem) i zobaczymy. Szczegółowe oględziny jak dotrze lepszy sprzęt powiększający.

Ewentualna ścinka planowana jak wcześniej na 70 dzień - jeżeli okaże się jutro , że bursztynów jest więcej niż mlecznych ścinka będzie szybciej - oby nie :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasjonista - no zobaczymy :) Jak sam napisałeś ilość pewnie będzie OK , jeśli smak będzie odpowiedni i działanie również to podejrzewam , że do niej wrócę. Jednak chyba nieprędko - mam już kilka pestek na rozkładnie , więc jak z nimi skończę , minie pewnie ok. pół roku jak nie więcej. Lubię próbować nowych odmian - ale tu faktycznie , po względem wielkości rośliny , wielkości kwiatów ta bije na głowę resztę automatów spod mojego LEDa :) 

Dzięki za dobre słowo :D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+