Skocz do zawartości
thc-thc

grower

COB 280W | Critical Kush


Recommended Posts

Rzadko spotykane takie oświetlenie w growboxie a mimo to zbierzesz plony:) gratki i czekam na upkę z kosy  wydaje mi się że pod hpsem czy nawet cflem o podobnej mocy uzyskałbyś dużo więcej a kwiaty w tym dniu życia roślinki byłyby bardziej zbite, napuchnięte biorąc oczywiście pod uwagę że masz bardzo fajny boxik :)) Mimo wszystko łapa w górę i powodzonka :)

 

a co do tego oświetlenia ręki sobie uciąć nie dam ale z tego co mi wiadomo LEDY technologi COB barwy cieplej jak i zimnej białej średnio nadają się do naświetlania roślin ze względu na ich nietypowe spektrum(dla tego są dostepne takie ledy w wersji full spectrum o fioletowej barwie )  <peace>

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, grucha13 napisał:

Rzadko spotykane takie oświetlenie w growboxie a mimo to zbierzesz plony:) gratki i czekam na upkę z kosy  wydaje mi się że pod hpsem czy nawet cflem o podobnej mocy uzyskałbyś dużo więcej a kwiaty w tym dniu życia roślinki byłyby bardziej zbite, napuchnięte biorąc oczywiście pod uwagę że masz bardzo fajny boxik :)) Mimo wszystko łapa w górę i powodzonka :)

 

a co do tego oświetlenia ręki sobie uciąć nie dam ale z tego co mi wiadomo LEDY technologi COB barwy cieplej jak i zimnej białej średnio nadają się do naświetlania roślin ze względu na ich nietypowe spektrum(dla tego są dostepne takie ledy w wersji full spectrum o fioletowej barwie )  <peace>

ostatnim razem dały radę, to i teraz też....

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie i Panie czas na podsumowanie :

Mokrego wyszło 1540g (liście które były oszronione) są w tym ujęte, normalnie były by traktowane jako przy topowe i poszły by do innego pudełka.

Suchego wyszło 385g, suszone w boksie klimatyzacją, wilgotność końcowa gdzieś koło 35-40%.

Podejrzewam że po trymowaniu było by z 20% mniej, takie cycuś :malina: do palenia a z racji że to nie idzie na palenie tylko na olej to jest trochę więcej. 

 

WYPRZEDAŻ

 

Zestaw który pracował jedyne 360 godzin, sprzedaje cały zestaw, nie rozbijam na części chyba że parę osób kupi i się podzieli.
 
 -Zasilacz cyfrowy Sunmaster 600W Plus 
 -Żarówka LUMATEK HPS 600W DUAL  
 -Odbłyśnik XtraSun 64 
 Cena za zestaw 750zł 

Zestaw Autopot air dome 4 sztuki plus wydajna pompa powietrza Hailea 36l/min, cena 170

Zestaw AutoPot  easy2GO + auto tank 47l, zestaw składa się z 6 kompletów czyli 12 doniczek. Cena za zestaw 500zł.

Auto Pot easy2GO kompletne zestawy doniczek 6 sztuk (12 doniczek). Cena za sztukę (czyli dwie doniczki) 80zł. Min. Zakup to 3 sztuki.

Lampa Mars Hydro 240 2 sztuki 
dokładnie te same z linku poniżej
http://www.growtent.pl/product-pol-226-Mars-Hydro-Reflector48-48x5W-240W-Lampa-Led-Grow.html
Cena za sztukę 450
Jak lampy dają sobie radę możecie zobaczyć na relkach Scooby Doo

Moje lampy COB 280W handmade w cenie materiałów. Na sprzedaż 2 sztuki każda w cenie 2000.zł. Co potrafią widać w relkach.

Sprzedaję tylko osobą które spędziły jakiś czas na tym forum i mają udokumentowaną chociaż jedną relkę (one mogą odebrać osobiście w Katowicach),  inni mogą zakupić jedynie wysyłkowo z płatnością z góry (szczegóły na priv)

Pozdrawiam

I z fartem 

Łowca Kurdli

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+