Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Lemon Haze, Ambrosia x Hash Kush, Big Buddha Cheese, Chemdog


Recommended Posts

Ładnie, smacznie. Szkoda tylko tej Ambrosji. Nie wiem jak bardzo ci pestki przeszkadzają i jaki masz pogląd na opryski. Ja kiedyś miałem dużo zamówień na LSD ze stajni Barneys Farm. Niestety roślina strasznie nie stabilna i na 36 sztuk co najmniej 3-4 się pedaliły. Jak na pewno wiesz na komercyjnym to niedopuszczalne. Zacząłem stosować oprysk z produktu który się nazywa Reverse, a robi go Dutch Master. Tam nie ma chyba chemii, tylko hormony roślinne z tego co się orientuję, wiec można bez obaw palić taki sort. Pamiętam, że działało, tylko jak już sie zacznie pryskać do trzeba do końca. Pzdr.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za info, pierwsze słyszę o czymś takim,ciekawy patent :) , niestety w polskich grow shopach się tego nie znajdzie. Jest na bazie fosfolipidów,minerały i aminokwasy, więc nie powinien być jakiś "trujący" :) Z tego co piszą, oprócz hamowania produkcji jaj, zwiększa też produkcję żeńskich kwiatów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

52 minutes ago, Miś said:

Dzięki za info, pierwsze słyszę o czymś takim,ciekawy patent :) , niestety w polskich grow shopach się tego nie znajdzie. Jest na bazie fosfolipidów,minerały i aminokwasy, więc nie powinien być jakiś "trujący" :) Z tego co piszą, oprócz hamowania produkcji jaj, zwiększa też produkcję żeńskich kwiatów.

No właśnie zaopatrzenie kuleje. Wie ktoś dlaczego tak jest i wszystko trzeba sprowadzać?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

70 Dzień flo

Jutro ścinam, chociaż w miarę doszedł tylko chemdog, reszcie jeszcze brakuje, ale już dość dobrze je czuć, a urosły na tyle duże, że nie wcisnę teraz filtra, musiałbym obniżyć lampę, a tego nie da rady zrobić :)

large.1.jpglarge.2.jpg

Przed i po opitoleniu liści :)

large.3.jpglarge.4.jpg

Na chemie nawet na dole nie ma popkornu, sam szron :)

large.6.jpg

A tutaj Cheese w porównaniu do butelki :)large.5.jpg

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+