Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
e-green-garden.pl goldseeds.pl dutch-passion.com

MisiuGoGo

Grower
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

866 profile views
 1. MisiuGoGo

  20160604 211021

  No one nawet porzyteczne mog a być, bo zjadają obumarłe częsci korzeni. Ja ich miliony mam od lat już w sumie ze mną są i sobie nie przeszkadzamy
 2. MisiuGoGo

  20160604 211021

  ooo siema skoczogonki
 3. MisiuGoGo

  Takie tam

 4. Jak gotowa to gotowa. Nie ma co czekać, bo pleśnie mogą się za krzaka wziąść przed tobą, jak go przeciągniesz za długo.
 5. Nie chodzi o właściwości buforujące, tylko o to że jak uzupełnisz zbiornik np. 1000L, który wystarcza ci na około 10 dni, to regulujesz ph do dolnej granicy. Z każdym dniem poziom ph w zbiorniku będzie się coraz szybciej podnosił do tego "kranowego". W efekcie po 4-5 dniach ph w zbiorniku będzie oscylować już na poziomie 6.2-6.4. To daje roślinie możliwość przyswojenia tego co potrzebuje, bez codzienngo sprawdzania ph. Czy teraz to jest bardziej zrozumiałe?
 6. Coco...ah to coco. Wszystko ładnie i pięknie ale za dużo w tym nauki. Uprawa w coco opiera się na kilku wskazówkach. Najpierw w zbiorniku regulujesz stężenie soli/nawozów, następnie ph. W okresie wzrostu 5.7-6.1 spokojnie wystarcza. Po 24 godzinach i tak samo wskoczy do góry. To daje roślinie możliwość przyswojenia całego spektrum składników. W okresie zakwitu to samo ph regulujemy na poziomie 5.2-5.4 i znów samo sie podniesie do góry. Nawadnia się na oko, np: do doniczki 11L lejemy powoli 4L soku i patrzymy czy się troszkę przelało od dołu. Jeśli tak to finito i następna donica. Najlepsza mtoda to system automatycznego dozowania, który leje nawet kilkanaście razy dzienie w małych dawkach. Jeżeli nie ma się dużego zbiornika z którego czerpie się sok na kilka podlewań, to trzeba codzienie troszkę pozmieniać to ph, żeby było urozmaicone. Skoki ph nie powinny być większe niż 0.3 na dzień. Podlewamy najlepiej codziennie. Co do twardej wody to wiadomo, że najlepiej filtrowana, ale coco i tak ma lepszą tolerancję na to niż gleba czy hydro. Stężenie soku to już sprawa indywidualna dla każdego krzaka, ale ciężko coco przenawozić. PK dodajemy od początku tygodnia 3 w zakwicie, od małych dawek. W coco nie trzeba płukać roślin, wystarczy je zablokować wysoką dawką P+K. Testów się nie robi, to masakra jest i mało wiarygodne rezultaty. Trzeba patrzeć na roślinę. Ogólnie coco to szybszy wzrost i większe plony. Ja z doniczki 10L, przy 4 tygodniach wegetatywnych wyciągam z krzaka z regóły 220g suszu. Po 5-ciu tygodniach wegetatywnego to już ponad 260g. Jak ktoś chce więcej z coco wycisnąć i zwiększć wegetatywny do 6-7 tygodni to radziłbym też zwiększyć już donice do ok 15L.
×