Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

MisiuGoGo

Completed growlog
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

MisiuGoGo last won the day on August 10 2016

MisiuGoGo had the most liked content!

Community Reputation

46

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,006 profile views
 1. MisiuGoGo

  20160604 211021

  No one nawet porzyteczne mog a być, bo zjadają obumarłe częsci korzeni. Ja ich miliony mam od lat już w sumie ze mną są i sobie nie przeszkadzamy
 2. MisiuGoGo

  20160604 211021

  ooo siema skoczogonki
 3. No ale jak ci pójdą do góry za bardzo, to wtedy i tak będziesz musiał powycinać wszystko małe do 1/3 krzaka bo ci się popcornu narobi. Ja był defa robił jak chcesz im kontrolować zagęszczenie i wzrost w ten sposób.Próbowałeś kiedyś oprysku z Bushmaster'a? Miesz w gospodarce hormonalnej rośliny i w praktyce po max 48 godzinach krzak przestaje rosnąć do góry, a zaczyba rozrastać sie na boki i szybciej kwitnąć.
 4. Ja bym nic nie lał jeszcze. Jak masz tam ciasno to normalne że roślina odrzuca mocno zacienione liście i kradnie z nich co może. Ale jak rwałeś je gdzieś gdzie jest duże naświetlenie, to zdecydowanie możesz troszkę CalMag'u zapodać (jak ktoś jeszcze tego używa wogóle). Nie martw się o defo. Ja kiedyś masakrowałem swoje krzaki, tak że w 3 tygodniu flo, nie było na nich żadnego liścia. Strasznie to wyglądało, ale obniżało wilgotność sporo i plony większe były. Z tym, że ja to już w coco robiłem, a w coco roślina szybciej się regeneruje. Nie wiem jak w ziemi krzak by to zniósł, więc może nie próbuj tak drastycznie
 5. Z kąd te liście wybrałeś? Z dołu, góry czy środka? Bo mi wyglądają na liście z dołu.Jak wysokie masz te krzaki? W ogóle to wyglądaja na zmęczone. Liście na szczytach ci się przebarwiają od temperatury. Jak ją mierzysz, w cieniu, w świetle? Sczerze mówiąc to wątpie żeby 400m3 wentylator pociągnął 500W HPS, no oczywiście zależy jaką masz temp z kąd pobierasz świerze powietrze, ale jak ono będzie mieć z 22st to już nie masz szans żeby ten wentylator dał radę.
 6. No właśnie zaopatrzenie kuleje. Wie ktoś dlaczego tak jest i wszystko trzeba sprowadzać?
 7. Ładnie, smacznie. Szkoda tylko tej Ambrosji. Nie wiem jak bardzo ci pestki przeszkadzają i jaki masz pogląd na opryski. Ja kiedyś miałem dużo zamówień na LSD ze stajni Barneys Farm. Niestety roślina strasznie nie stabilna i na 36 sztuk co najmniej 3-4 się pedaliły. Jak na pewno wiesz na komercyjnym to niedopuszczalne. Zacząłem stosować oprysk z produktu który się nazywa Reverse, a robi go Dutch Master. Tam nie ma chyba chemii, tylko hormony roślinne z tego co się orientuję, wiec można bez obaw palić taki sort. Pamiętam, że działało, tylko jak już sie zacznie pryskać do trzeba do końca. Pzdr.
 8. Ładne i zdrowe krzaczki. Szkoda tylko, że tak niewiele
 9. MisiuGoGo

  Takie tam

 10. Jak gotowa to gotowa. Nie ma co czekać, bo pleśnie mogą się za krzaka wziąść przed tobą, jak go przeciągniesz za długo.
 11. Nie chodzi o właściwości buforujące, tylko o to że jak uzupełnisz zbiornik np. 1000L, który wystarcza ci na około 10 dni, to regulujesz ph do dolnej granicy. Z każdym dniem poziom ph w zbiorniku będzie się coraz szybciej podnosił do tego "kranowego". W efekcie po 4-5 dniach ph w zbiorniku będzie oscylować już na poziomie 6.2-6.4. To daje roślinie możliwość przyswojenia tego co potrzebuje, bez codzienngo sprawdzania ph. Czy teraz to jest bardziej zrozumiałe?
 12. Coco...ah to coco. Wszystko ładnie i pięknie ale za dużo w tym nauki. Uprawa w coco opiera się na kilku wskazówkach. Najpierw w zbiorniku regulujesz stężenie soli/nawozów, następnie ph. W okresie wzrostu 5.7-6.1 spokojnie wystarcza. Po 24 godzinach i tak samo wskoczy do góry. To daje roślinie możliwość przyswojenia całego spektrum składników. W okresie zakwitu to samo ph regulujemy na poziomie 5.2-5.4 i znów samo sie podniesie do góry. Nawadnia się na oko, np: do doniczki 11L lejemy powoli 4L soku i patrzymy czy się troszkę przelało od dołu. Jeśli tak to finito i następna donica. Najlepsza mtoda to system automatycznego dozowania, który leje nawet kilkanaście razy dzienie w małych dawkach. Jeżeli nie ma się dużego zbiornika z którego czerpie się sok na kilka podlewań, to trzeba codzienie troszkę pozmieniać to ph, żeby było urozmaicone. Skoki ph nie powinny być większe niż 0.3 na dzień. Podlewamy najlepiej codziennie. Co do twardej wody to wiadomo, że najlepiej filtrowana, ale coco i tak ma lepszą tolerancję na to niż gleba czy hydro. Stężenie soku to już sprawa indywidualna dla każdego krzaka, ale ciężko coco przenawozić. PK dodajemy od początku tygodnia 3 w zakwicie, od małych dawek. W coco nie trzeba płukać roślin, wystarczy je zablokować wysoką dawką P+K. Testów się nie robi, to masakra jest i mało wiarygodne rezultaty. Trzeba patrzeć na roślinę. Ogólnie coco to szybszy wzrost i większe plony. Ja z doniczki 10L, przy 4 tygodniach wegetatywnych wyciągam z krzaka z regóły 220g suszu. Po 5-ciu tygodniach wegetatywnego to już ponad 260g. Jak ktoś chce więcej z coco wycisnąć i zwiększć wegetatywny do 6-7 tygodni to radziłbym też zwiększyć już donice do ok 15L.
 13. A jak tam fajnie w zimie się siedzi, ho ho, nie chce się wracać na chatę
 14. Dzięki. Tak jakoś nigdy nie wchodziłem na fora tematyczne, przynajmniej nie te Polskie, słabo było. Ostatni raz to chyba 5 lat temu. Zawsze z Amerykańskich korzystałem. Myślę, że będę zaglądał czasem. Mam pewne doświadczenie i mogę podzielić się wiedzą. pzdr
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+