Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Pineapple Chunk


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Aloha :D dziewczyny jeszcze zyją :)  jest to dzień 90, kwitnienia 66 nastepny up już z harvestu :)  obczajałem trichomy i są w wiekszości mleczne ale i bursztun też sie trafi :D przeźroczyste też są ale  mało nie maiłem jak zrobić foty micro :/  ostatnio lecą juz na wodzie ale wcześniej dostały callmaga ogólnie wyglądają elegancko topy są zbite i oszronione myślę że bedzie całkiem dobre palnko :)  dobra starczy pisania parę fotek:

 

large.DSCN1552.JPGlarge.DSCN1549.JPGlarge.DSCN1548.JPGlarge.DSCN1547.JPG

AVEEE :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aloha wkońcu nadszedł ten dzień :D dzień harvestu dziewczyny zostały ściete w 94 dniu i 70 kwitnienia ,topy sa pięknie oszronione ale napewno nie są takie zbite jak ostatnio co robiłem pineapple kusha ale ogólnie jestem zadowolony waga pokazała coś około 400 gram na mokro zrobiłem testa na szybko wysuszyłem topika i coś tam po beretce kręci  :indiana: jak poleży w słoju to napewno bedzie okiej :) pachnie elegancko :) owocowo :)  oki starczy pisania troche fotek  P.S tam na fotce z wagą waga pokazuje 592g ale miska ktora jest w niej towares waży 210g plus uwaliłęm topa z tydzień temu :)

large.DSCN1549.JPGlarge.DSCN1548.JPGlarge.DSCN1552.JPGlarge.20160909_115954.jpglarge.20160909_122211.jpglarge.20160909_122651.jpglarge.20160909_123821.jpglarge.20160909_130044.jpglarge.20160909_140642.jpglarge.20160909_134633.jpglarge.20160909_140656.jpglarge.20160909_174222.jpg

 

AVEEE :) Dzięki wszystkim zaglądającym :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niektóre topy łamałeś, te łamane nie były czasem większe, niż te mnie łamane? Ostatnio zauważyłem to u siebie, ale może to przypadek :)

W wadze masz tarowanie z tego co widzę, kładziesz miskę, naciskasz "Tare", wkładasz topy do michy, i masz wagę samych topów.

Na jednym topie widać nadmiar światła, "zalbinosił" się trochę :)

Z kawałkiem firanki do suszenia też niezły patent.

Także smacznego i gratki :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 minut temu, Miś napisał:

Niektóre topy łamałeś, te łamane nie były czasem większe, niż te mnie łamane? Ostatnio zauważyłem to u siebie, ale może to przypadek :)

W wadze masz tarowanie z tego co widzę, kładziesz miskę, naciskasz "Tare", wkładasz topy do michy, i masz wagę samych topów.

Na jednym topie widać nadmiar światła, "zalbinosił" się trochę :)

Z kawałkiem firanki do suszenia też niezły patent.

Także smacznego i gratki :)

Siema Misiek wiem ze jest tara :) zrobiłem tak ale waga przygasła i już nie zapamietała a nie chciało mi sie z miski znowu wywalać i tarować , co do łamania to u mnie te łamane miały wieksze topy podobnie jak u ciebie :) pzdr  :indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+