Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | AK47, Blue Berry, White Widow, Purple Kush


Recommended Posts

Korzystam z all mix.

Jeżeli chodzi o boomboom spray to producent zaleca zmieszać to z 1l wody i psikać co 6h ja psikałem co 12 i zmieszałem z 2 litrami bo dostałem tylko 3 saszetki (jedna jeszcze została).

 

problemem jest ph wody (zazwyczaj lałem wodę która odstała 2-3 dni) i możliwe że deficyt magnezu.

Spryskam rośliny 2% roztworem soli gorzkiej tak jak pisze w poradniku i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam dwie opcje

1. all mix i bioabs to zle polaczenie. All mix sam w sobie jest dosc mocno nawozony. Nastepnym razem kup light mix.

2. boom boom co 6h? gdzie to wyczytales? nawet co 12h to zdecydowanie za duzo... "Spryskaj rośliny raz podczas fazy wzrostu, raz podczas pierwszego tygodnia kwitnienia oraz raz podczas drugiego tygodnia kwitnienia"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

 

Biotabs i all-mix na bank nie doprowadziloby Twoich kwiatkow do takiego stanu. Oczywiscie light-mix jest lepsza opcja ale sam lecialem takim zestawem poprzedni grow + paru moich ziomkow podobnie i zero problemow. Ph wody przy biotabsach tez nie powinno odgrywac roli - to jest przeciez najwieszkszy plus tegoz zestawu. 

 

Na pewno lipa z tym, ze uzywales boombooma po 12h od przygotowania mikstury - skoro producent zaznacza, ze max 6h od przygotowania to musi cos w tym byc.

 

Mi sie jednak w oczy rzuca inny problem a mianowicie czestotliwosc podlewania. W 5 tygodniu zycia lejesz im po litrze co 3 dni , a donice masz 6-litrowe i jak na moje oko to duzo. W moim obecnym grow po 6 tygodniach wega dopiero w 7 tygodniu zaczalem lac po 0.9l wody  przy 11-litrowych donicach ... z tym, ze ja zaczynalem od 1.5l donic, potem przesadzalem do 5-litrowych i dopiero tydzien przed przejsciem na flo ladowaly w docelowych takze masa korzeniowa jest co najmniej dwukrrotnie wieksza niz u Ciebie. Te 0.9l teraz spokojnie starcza na 3 dni. Oczywiscie planty plantom nie rowne ale jesli roslinki maja za duzo wody to lipa.

 

Po lisciach widac, ze masz tam goraca, a to stresuje roslinke + przy duzej ilosci wody korzenie moga byc malo zadowolone, a wtedy rosliny wariuja.

 

Pamietaj, ze automaty sa bardziej "czule" niz sezony.

 

Powodzonka zycze  :piwo:

 

Pzdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam dwie opcje

1. all mix i bioabs to zle polaczenie. All mix sam w sobie jest dosc mocno nawozony. Nastepnym razem kup light mix.

2. boom boom co 6h? gdzie to wyczytales? nawet co 12h to zdecydowanie za duzo... "Spryskaj rośliny raz podczas fazy wzrostu, raz podczas pierwszego tygodnia kwitnienia oraz raz podczas drugiego tygodnia kwitnienia"

Ja mam instrukcję po angielsku i niestety jak ją teraz czytam to masz racje ;/ Strzelam jednak że to nie to, bo ostatnie użycie było jakieś 2-3 tygodnie temu.

Jeżeli chodzi o temperaturę to jest ok te 35 pokazuje zepsuty termometr za 5zł ;)

jak sprawdzałem dwoma innymi pokazał 29 a drugi pokazał 30.

 

Wczoraj spryskałem rośliny magnezem i dzisiaj zdecydowanie lepiej wyglądają,

Wstrzymam się z podlewaniem bo z tym też mogłem przesadzić.

 

Nie wierze że za pierwszym razem mi wyszło a teraz taka lipa :/ zobaczymy za ok miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+