Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

roslinka i tak pobierze tyle co2 ile poptrzebuje nadmiar nie zaszkodzi , box jest dobrze filtrowany jak pozamykam szczelnie wyloty to zasysa sciany do srodka ,nie mam miernika co2 po za tym pieknie szly poprzednie  :trawka: sa filmiki na youtube z tym workiem jak ktos mierzy co2 nie pamietam dokladnie ale bylo spoko 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

roslinka i tak pobierze tyle co2 ile poptrzebuje nadmiar nie zaszkodzi , box jest dobrze filtrowany jak pozamykam szczelnie wyloty to zasysa sciany do srodka ,nie mam miernika co2 po za tym pieknie szly poprzednie  :trawka: sa filmiki na youtube z tym workiem jak ktos mierzy co2 nie pamietam dokladnie ale bylo spoko 

 

 

no wlasnie chodzi o to ze jak masz dobry wywiew to ze zwyklego 360ppm nawet nie bedzie 500ppm.

Na YT znalazlem filmik gdzie gosc przy pomocy dwoch duzych bagów podnosi do 1600ppm ale uwaga, nie ma turbiny!!

W moim otoczeniu ludzie ktorzy tego uzywali i nawet uzywali extractora co2 za gruby hajs mowia ze jak masz dobry nawiew to nie daje to zamierzonych efektow.

Dlatego moje pytanie, bo opinie ktore spotkalem nie przekonuja mnie do produktu a musze przyznac ze sam bylem tym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+