Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180W | Auto Purple, Grapefruit


Recommended Posts

Dzień 75

 

Witam, dawno nie dawałem UP'a, więc wracam ze skromnymi fotkami :D

Jednak rośliny nie były jak w opisie: 60 dni od pestki do harvestu

 

ale dla Tych co mogą to czytać i po tym zdaniu się zniechęcić co do zakupu tych pestek, wyjaśnię co mogło być powodem przedłużenia się growu (wg mnie oczywiście :D)

- LST - jedna panienka po LST później zaczyna kwitnąć, ale to chyba jasne.

- Tania gleba - wiadomo, dobra gleba to dobra gleba, widzę teraz różnicę w glebie "tescowej" a między glebą Canna, której używałem we wcześniejszych grow.

- Nawożenie - kompletu nawozów nie miałem... a na pewno żałuje że nie mam jakiegoś boostera, bo Atami Bloombastic, który miałem wcześniej, na moich poprzednich roślinkach zrobił dobrą robotę :)

- Temperatura, małe światło - zapewne jest wiele innych powodów, które mogły sprawić że grow nie jest 'superszybki', zakładając że panienki posiedzą jeszcze w boxie...

 

Przechodząc do rzeczy, panie mają się dobrze, temperatura 22 stopnie i 40% wilgotności na tym etapie. Zdjęcia AK47 dodam potem, jest dość spory, jeszcze nie zaczął kwitnąć, ale wiem że na ten czas, będzie w boxie sam, może wynagrodzi to dobrym plonem :)

 

 

Grapefruit nr 1

gallery_19650_1602_275.jpg

 

Grapefruit nr 2

gallery_19650_1602_27732.jpg

 

 

:yoda:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

i jeszcze troche posiedza bo wygladaja tak jakby jeszcze dwa tygodnie musialy stac nawet nie zaczely wyciagac z lisci.Jakies tam wnioski wyciagnoles i by one byly progresem w nastepnej uprawie.Moje slepe i krzywe oko stawia na to ze azotu bylo za duzo w czasie uprawy i sie flo wydluzalo zaczoles lac sama wode blok puscil i teraz rosliny wywalaja nowe kielichy ale to tylko moja skromna sugestia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+