Skocz do zawartości
thc-thc

grower

odmiany outdoor 2016


kolin09

Recommended Posts

Będzie olbrzymia. Długi weg = olbrzymia roślina. Dojdzie wtedy kiedy geny jej podyktują. w tym samym czasie co jakbyś wysadzał początkiem czerwca tyle że o wiele większa. Moje Swissy były zawsze gotowe od połowy do końca września i bardzo sobie to ceniłem. Jeśli ma być podobnie to gra jest warta świeczki. Jak jest ze stabilnością i cechami od G.H.S. trudno powiedzieć. Jedni chwalą inni nie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z outem jest tak ze pewność masz tylko co do sprawdzonych klasyków. Wiesz że to są stabilne odmiany i pewnie dojdą bo rozrzut genów nie będzie duży. Reszta jest pod ryzyko. Nie brałbym żadnej która kwitnie dłużej niż 7-8 tyg.

 

Jeśli mam ci coś polecić to rób klony. Indukują bardzo szybko, rosną mocne ładne, krępe, dobrze się rozgałęziają.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sam ją pewnie zamówię.  Ile wyrośnie zależy tak naprawdę tylko od ciebie.  Przy normalnym sezonie i warunkach może mieć nawet 2,5m. Jak się postarasz to więcej. Jeśli warunki nie pozwolą będzie niższa. Ja będę naginał. Liczy się szerokość nie wysokość.

O AK-seeds nic mi nie wiadomo. Spotkał się ktoś z tym producentem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+