Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Konkurs na logoo!!!!


SmakMaroca999

Recommended Posts

Witajcie drodzy właściciele magicznych ogrodów!

Mamy dla was super konkurs z masa pestek do rozdania:)

Konkurs polega na stworzeniu przez was loga dla firmy która bedzie sprzedawac nasiona.Oto warunki:

1.Staż na forum min.3 miesiace (liczy sie do dnia zakończenia :) )

2.Zakończona chociaz jedna relka z uprawy

3.Grafiki wklejacie w temacie

4.na grafikach musza znajdować sie nazwy brederów tz. Dre.Ad.Seeds lub SM999.seeds ilosć grafik od jednej osoby jest bez ograniczen czyli wiecej pomysłów wiecej szans.

5.nagrody beda wyslane do 14 dni po zakonczeniu konkursu (firma znajduje sie na terenie panstwa gdzie uprawa konopi jest legalna)

6.Nagrodzone będą trzy najlepsze projekty.

Cos wiecej o nagrodach bo o te tu chodzi najbardziej :)

WIEC BEDZIE SPORO NASION DLA OSÓB KTÓRE PLANUJA SEZON OUTDOOR GŁÓWNIE AUTO!

Miedzy innymi Pandora af reg. Dre.Ad.Seeds 200szt.oraz sporo nasion automatycznych feminizowanych krosów Dre.Ad.Lockers jak i Smaka.Powiem szczerze ze pula na te wygrane zaspokoi nie jeden projekt outdoor lub indoor.

Konkurs bedzie trwał do 20 marca wiec kulajcie sativowe baty i uruchomcie swą kreatywność i startujcie ;)A jak będzie duże zainteresowanie to pomyślimy nad nagrodami pocieszenia też w formie nasion.Pozdrawiamy i Zyczymy miłej zabawy SmakMaroca999 i Dre.Ad.Lockers!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Smaku - chętnie wezmę udział w tym konkursie :) ale niestety na moje wypociny będziesz musiał poczekać ;)

Żeby naszła mnie wena to musze mieć dobry temacik do palenia ;) A 1wsze polony będą najszybciej pod koniec lutego :)

 

Ale skoro konkurs będzie trwał do 20go marca to jak to się mówi : dam radę z palcem w d...e :P

Choć postaram się zrobić to bez wkładania tam palca  :laugh:

 

Pzdr

-Scooby

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

hmmm chętnie w wolnej chwili coś podziałam... ale mam pare pytań które zawsze zadaje klientom:

 

1. Vector czy RESTER (cdr/psd)

2. nazwa firmy? (chyba że ma nazywac się Dre.Ad.Seeds lub SM999.seeds) bo tak to zrozumiałem

3. czy w logo umieszczać rozszerzenie domeny np. (.pl .nl .de)

4. preferowana kolorystyka?

5. logo pionowe czy poziome

6. jakieś motto? gdyż niejednokrotnie klienci proszą o wkomponowanie go w logo np "Crowdway - make it your way"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

hmmm chętnie w wolnej chwili coś podziałam... ale mam pare pytań które zawsze zadaje klientom:

 

1. Vector czy RESTER (cdr/psd)

2. nazwa firmy? (chyba że ma nazywac się Dre.Ad.Seeds lub SM999.seeds) bo tak to zrozumiałem

3. czy w logo umieszczać rozszerzenie domeny np. (.pl .nl .de)

4. preferowana kolorystyka?

5. logo pionowe czy poziome

6. jakieś motto? gdyż niejednokrotnie klienci proszą o wkomponowanie go w logo np "Crowdway - make it your way"

 

od tego jak ma wygladac logo to juz twoja kreatywnosc pokarze

maja to byc loga dla brederow ktore bedzie umieszczone na opakowaniu sprzedawanym przez pewna firme czyli albo Dre.Ad.Seeds lub SM999.seeds logo to ma swiadczym o tym kto robil te nasiona.Pozdrawiam i milej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+