Skocz do zawartości
thc-thc

grower


MeryZpolsky

Recommended Posts

:lisc:  Witam Serdecznie  :lisc:

 

dp-logo-2016.jpg

 

large.90671634_konkursdutchapssion.jpeg

 

Wraz z Dutch Passion zapraszam Was do konkursu, w którym można wygrać medyczny Olej CBD - 5%.

 

Olej CBD 5% to olej z wysokiej jakości nasion konopi włóknistej, dzięki wielu letniemu doświadczeniu, jakie ma Dutch Passion i pasji do konopi stworzyli w 100% naturalny medyczny olejek o delikatnym smaku.

Olej ten ma wszelakie zastosowanie zatem jego możliwości są ogromne.

 

Warunkami Konkursu są:

  • Posiadanie rangi "Ukończył Growlog".
  • Opisanie dlaczego Tobie przyda się ten olejek? (chodzi o zdrowotne właściwości).
  • W jaki sposób będziesz stosować olejek CBD 5% Dutch Passion.

Bardzo mile widziane dodatkowo przepisy lub receptura w której może być użyty Olejek CBD.

Konkurs Trwa do 8 maja.

Wybierzemy 5 osób które nagrodzimy Olejkiem CBD 5% 15ml.

large.EC6D403E-0E46-4477-BA57-347DD56EF1FF.jpeg

Zapraszamy i pozdrawiamy

:lisc:

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo:

Zastanawialismy sie z zona juz od dluzszego czasu zeby podac CBD mojemu synowi ktory posiada Autyzm/niepokoje/prawdopodobnie ADHD/bezsennosc czytalismy duzo na amerykanskich forach I kazdy chwali o efekty miedzy innymi tzw ,,Melt down" "stimming" zmiejszenie nadpobudliwosci I agresji.

Olejek bylby tez dobrym znakiem dla mnie w przyszlosci nad zdecydowaniem sie odmiany 0:1 THC/CBD czy 1:1 THC/CBD

Sa popularne lekki ktore rowniez "dzialaja" ale wiadomo cos za cos miedzy innymi szybsze dojrzewanie plociwe/efekt "zombie"/bole brzucha itd ktore oczywiscie nie chcemy zona I nie popieramy tego I Po prostu wolimy miec troszeczke trudniej a zdrowiej

Olejek bylby stosowany doustnie ewentualnie pare kropelek na zelki

Co do przepisu niestety nie znam zadnych

Pozdrawiam ?

Edytowane przez Virandell
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

hej

mi by się nie przydał , lecz mam wujka ktory ma raka tarczycy.

szkoda mi go bo był w wawie w tamtejszej klinice ,pobyt trwał ok miesiaca.

Jakbyscie widzieli wczesniej 190 cm wzrostu 100kg, gdy jechal do wawy wazył..53 kg . Wyszedl ze szpitala to wazył 74 kg .

Teraz niby lepiej jest lecz wygląda jak cień czlowieka .

teraz jezdzi do szpitala oddalonego o 40 km 4 x w tygodniu na chemie bo w wwa to mial naświetlania.

olejek bym mu przekazal po prostu 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+