Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Open Seeds konkurs


Ganjamaxa

Recommended Posts

"Moje najlepsze godziny spędziłem na czarnej werandzie paląc konopie i obserwując świat tak daleko jak sięgał mój wzrok" Thomas Jefferson 

"Czemu marihuana jest nielegalna?  Rośnie naturalnie na całej planecie. Czy pomysł delegalizacji natury nie wydaje się.. nienaturalny? Bill Hicks

i mozna by tak bez końca cytować...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"Konopie, stosowane w odpowiedni sposób, są jednym z najcenniejszych lekarstw, jakie posiadamy." - Sir Russell Reynolds

 

Badania w Akademii Medycznej w St. Louis wykazują, że w ludzkim mózgu znajdują się receptory reagujące na THC. Co ciekawe, okazało się, że receptory te nie są pobudzane przez żadne inne znane substancje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

taki classico :

"Laska: W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić. Kuba: A ty sobie odpowiedziałeś na to pytanie? Laska: Jarać blaaanty." :D  
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+