Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Open Seeds konkurs


Ganjamaxa

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Roslina kochająca i kochana przez palacza rozpalana daję radość nie do opisania :D By "pocomito"

dbasz i dajesz jej siebie gdy urodzi, dzieki niej czujesz sie jak w niebie >pocomito

 

potrzebuje ziemi i wody troche miłości troche złości, opieka twa nad nio nie idzie na marne gdyż nagrodzi Cię i odrazu czujesz ze mówi do ciebie "spal mnie" >pocomito

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Jutro zakończenie więc wrzuce jeszcze żeby przypieczętować wygraną he he he :D

  • Snoop Lion: "Powoduje, że czuje się tak jak potrzebuje"

Ricky Steves: "Używałem konopii na całym świecie"

Oliver Stone: "Byłem w Wietnamie i to przez bardzo długi czas. (Używanie marihuany) spowodowało różnicę między pozostaniem człowiekiem lub - jak to ujął Michael Douglas - bestią"

Rihanna: "Kush zrolowany, szklanka pełna... Preferuje to co najlepsze!"

Hugh Hefner: "Palenie pomogło mi pozostać w kontakcie z królestwem zmysłów"

Miley Cyrus: "Wiesz, że jesteś zielarzem, kiedy przyjaciele robią Ci tort z Bobem Marleyem"

Bryan Cranston: "Zioło zawsze mnie usypia"

Robert Downej Jr.: "Zacząłem palić, kiedy miałem 8 lat"

Johnny Depp: "Nie jestem jakimś wielkim ćpunem czy coś... ale zioło jest o wiele, wiele mniej niebezpieczne niż alkohol."

Phil Jackson: W 1975 opublikował "Maverick" - pamiętniki o swoich czasach w NBA, gdzie między innymi otwarcie napisał o używaniu marihuany.

Sarah Palin: "Nie mogę powiedzieć, jak Bill Clinton, że nigdy się nie zaciągałam"

Matt Damon: "Pierwszy raz zapaliłem w domu, z matką i ojczymem"

Conan O'Brien: "Próbowałem, ale to nie dla mnie"

Seth MacFalane: "Nie palę już"

Martha Stewart: "No pewnie, że wiem jak zrobić jointa"

Angelina Jolie: "...najgorsza dla mnie była marihuana. Miałam głupawkę i śmiechy - nie lubię się tak czuć"

Morgan Freeman: "Nigdy nie rzucę gandzi"

David Letterman: "Miałem okres, kiedy paliłem zapierającą dech ilość trawy prawie każdej nocy"

Jennifer Aniston: "Lubie od czasu do czasu. Nie ma nic w tym złego. Wszystko z umiarem. Nie nazwałabym siebie ćpunką"

Tom Brokaw: "...eksperymentowałem trochę z marihuaną, jak wiele innych osób i przestałem..."

Ted Turner (m.in założyciel CNN) - Gwen Scott, prezenter CNN powiedział, że jest tajemnicą poliszynela, że Turner siedzi w swoim biurze i pali marihuanę.

Brad Pitt: "Ukrywałem się przed życiem celebryty. Paliłem zdecydowanie za dużo"

Lady Gaga: "Palę dużo zioła kiedy tworzę muzykę"

Michael Bloomberg: "No pewnie, że paliłem. I podobało mi się to"

Właściciel jednego z coffee shopów powiedział, że George Clooney nie był tam obcy.

Rush Limbaugh (najbardziej znany amerykański prezenter radiowy): "Nie dałbym rady przejść przez setki audycji, gdyby nie korzyści płynące z medycznej marihuany"

Sanjay Gupta: "Próbowałem" (amerykański neurochirurg i medyczny korespondent CNN. Kiedyś zagorzały przeciwnik marihuany, przyznał że wszyscy zostali straszliwie okłamywani przez ostatnie 70 lat w Stanach i przeprosił za swoją rolę w tym kłamstwie. (Obecnie jest aktywistą na rzecz legalizacji)

George W. Bush: "Nie odpowiedziałbym na pytania o marihuanie. Wiesz dlaczego? Bo nie chciałbym aby jakieś małe dziecko robiło to co ja próbowałem"

Bill Gates: "Marihuana była jego ulubionym farmaceutykiem" (Bill Gates w swoim stanie głosował za legalizacją marihuany)

Bill Maher: "Nigdy nie ukrywałem, że próbowałem marihuany... około 50000 razy

George Soros: Przyznał, że próbował marihuany, podobała mu się. "Nie stało się to przyzwyczajeniem i nie próbowałem od lat"

John Kerry na pytanie czy próbował w przeszłości marihuany odpowiedział krótko: "Tak" (oczywiście nie po Polsku)

Jay Z: "No trochę zioła spaliłem i dlatego skończyłem 'Izzo"

Jon Stewart: "Wiecie ile filmów napisałem, kiedy byłem zjarany?" (m.in autor filmu Żółtodzioby czy Evan Wszechmogący)

Stephen Colbert: "Po pierwsze, (w szkole średniej), paliłem sporo zioła... i w ten sposób poznałem z połowę ludzi ze szkoły, machaliśmy sobie przy boniu. Teraz poznaje ludzi robiąc dowcipy"

Bill Clinton: "Eksperymentowałem z marihuaną raz czy dwa"

Barack Obama: "Jako dzieciak, zaciągałem się często. O to chodziło"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W Związku Radzieckim to trawa kosi ogrodnika!

Radziecka inwersja o marihuanie

Marihuana jest z konopii? Chyba nie!

Jarosław Kaczyński o marihuanie

Legalize it!

Rastafarianie o sensie życia

Zburzmy Pałac Kultury i posadźmy tam trawkę!

Radek Sikorski o marihuanie

To tu, to tam, rośnie trawka...

Grzegorz Turnau o plantacjach marihuany

Zioło, zioło wzmaga! Co dobrze złączone, podwójnie pomaga!

Reklama zioła

Ziele - wasze zdrowie przyjaciele!

Bas Tajpan o ziole

Sadzić, palić, zalegalizować!

Uczestnicy Marszu Wolnych Konopii o trawie    

"

  1. Palenie marihuany to wstęp do brania heroiny! Wszyscy, którzy biorą heroinę, palili kiedyś marihuanę.
  2. Marihuana jest śmiertelnym narkotykiem - każdy kto pali, lub palił, kiedyś umrze. Co więcej – niepalący również.
  3. Marihuany nie robi się z konopii, nie ma pomiędzy nimi żadnego powiązania (przynajmniej ja nie widzę).
  4. Po dotknięciu fifki lub opakowania, w którym znajdowała się marihuana stajemy się automatycznie uzależnieni.
  5. Dobry buszek nie jest zły. A złych buchów nie ma.
  6. Dwa buchy od babuchy i głuchy!
  7. Po zapaleniu ściany zaczynają mówić a świnie latać.
  8. Skaczą również różowe żaby.
  9. Jeśli matka zobaczy liść marihuany w twoim pokoju – powiedz, że to liść klonu, jeśli zobaczy ojciec – weźmie i zajara z tobą.(ciekawe po co komu liście marihuany?).
  10. Palacze dzielą się na szklarzy (palący z fifki), rasta (tradycyjnie kręcony lolek), odlotowcy (użytkownicy bonga) oraz nurkowie (ściskający wiadra), jak również elektrycy (żarówka).
  11. Nyan Cat wszędzie.
  12. Gdy tylko ujrzysz TO ziele, to wiesz, że coś się dzieje. "
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+