Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Big Poison, Northern Light, Sweaty Betty x Critical + | SCROG


Recommended Posts

Kolejna dawka zdjęć.

 

BP 66 dzień 38 dzień F, NL 51 dzień, Chili 19 te dni były w sobotę to można dodać do każdego wymienionego dni trzy dni i wyjdzie faktyczny żytot. Roślin. Jeżeli chodzi o chili jest to ta która jest w małej doniczce.

 

DSC 5747 resize

Pierwszy z brzegu Northern Light

DSC 5749 resize

Northern Light

DSC 5750 resize

Northern Light

DSC 5751 resize

Big Poison główny szczyt,

DSC 5754 resize

Big Poison

DSC 5761 resize

Sweaty Betty x Critical + F1

DSC 5758 resize

Sweaty Betty x Critical + F1

DSC 5757 resize

Sweaty Betty x Critical + F1

DSC 5756 resize

Big Poison

DSC 5755 resize

DSC 5762 resize

DSC 5763 resize

DSC 5764 resize

DSC 5765 resize

DSC 5775 resize

DSC 5776 resize

DSC 5778 resize

DSC 5781 resize

DSC 5783 resize

DSC 5787 resize

DSC 5790 resize

DSC 5795 resize

DSC 5796 resize

DSC 5797 resize

DSC 5798 resize

 

Mam nadzieję, że dobrze popodpisywałem. Z grubsza bo nie mam teraz zupełnie czasu na podpisywanie. To co widać to i jest. Dziękuję obserwatorom.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no to powiem ze jak na taka mala pojemnosc doniczki to wyroslo kawal baby z tego krosa i z tego co widze to ze Spoconej Beaty zostalo jakies 40% i w przewadze Critical po ktorym jest szybki czas kwitnienia klon uzyty do feminizacji pochodzil od rosliny ktora byla gotowa w 53dni flo wiec na moje kulawe oko jeszcze kilka dni max tydzien i mozesz ciachac i prosze o jakis SR co do mocy smaku i przezyc.I kilka slow o zapachu czy jest skunkowy czy owocowy?Piekne roslinki porosly bedzie wiele milych chwil.Pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładne te Smakowe kwiatki Ci wyszły :D już niedługo zaciągniesz się ze smakiem smakowitościami od Smaka :laugh:

Dzięki, Scorp wydaje mi się, że wcześniejszejsze moje roślinki bardziej obrastały kwiatostanomi - nie wiem co się dzieje. Fakt faktem, teraz temperatura jest mniejsza i wynosi 23 C w dzień i w nocy, ale to wydaje mnie się nie powinno mieć znaczenia.

 

no to powiem ze jak na taka mala pojemnosc doniczki to wyroslo kawal baby z tego krosa i z tego co widze to ze Spoconej Beaty zostalo jakies 40% i w przewadze Critical po ktorym jest szybki czas kwitnienia klon uzyty do feminizacji pochodzil od rosliny ktora byla gotowa w 53dni flo wiec na moje kulawe oko jeszcze kilka dni max tydzien i mozesz ciachac i prosze o jakis SR co do mocy smaku i przezyc.I kilka slow o zapachu czy jest skunkowy czy owocowy?Piekne roslinki porosly bedzie wiele milych chwil.Pozdro

Zgodzę się, że kawał baby. Jeżeli chodzi o kwitnienie, to Ci powiem że Big Poison ma czas kwitnienia na Flow 90 dni w domu, a jeszcze przecież nie ma 90 a widać, że ma trichomy podobne do sweaty-betty-x-critical-f1, także może razem jakoś dochodzą, albo ja coś źle myślę. Jeżeli chodzi o SR to Ci powiem, że nie wiem jak to się podaje. No zobaczymy ile dadzą gramików. Dzięki za miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

o ile wiem to od wstawienia pierwszych dziewoj pod lampe czyli zaczecia juz masz przeszlo 90dni nie wiem ile dokladnie maja dni flo i nie ma napisane ile trwala indukcja BP tez konczy bo ile wiem to od akseeds konczy kwitnac niby w 65 dni i pewnie na paczce jest podany czas uprawy z uwzglednieniem maksymalnym dla wega30 dni.Tak wiec jakis tydzien po SBxC+ bedziesz mogl sciac i tego planta ale kiedy go zetniesz to tylko twoja decyzja,obserwuj trichomy i jak bedziesz uwazal ze to juz to tnij.Pozdro.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

o ile wiem to od wstawienia pierwszych dziewoj pod lampe czyli zaczecia juz masz przeszlo 90dni nie wiem ile dokladnie maja dni flo i nie ma napisane ile trwala indukcja BP tez konczy bo ile wiem to od akseeds konczy kwitnac niby w 65 dni i pewnie na paczce jest podany czas uprawy z uwzglednieniem maksymalnym dla wega30 dni.Tak wiec jakis tydzien po SBxC+ bedziesz mogl sciac i tego planta ale kiedy go zetniesz to tylko twoja decyzja,obserwuj trichomy i jak bedziesz uwazal ze to juz to tnij.Pozdro.

 no niby ja mam BP od Akseeds - wygrałem gdzieś chyba, a ciekawe jak to będzie z NL, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Ostatnia porcja zdjęć.

Jeżeli chodzi o żywot roślinek zaplanowałem następująco. Sweaty-betty-x-critical-f1, harvest w następnym tygodniu w piątek. Podlewać przestanę już w środę, czyli poraz ostatni podleję we wtorek rano (według dnia codziennego) dla roślinki to będzie początek nocy. Niech trzy dni będzie bez wody i wyciąga pozostałości nawozów z ziemi. W przypadku trichomów odnoszących się do tego pomidorka, jest dużo mlecznych przemieniających się miejscami w brąz, dlatego niech jeszcze z jeden tydzień po kooczuje.

Jeżeli chodzi o żywot Big Poison, harvest planuję za dwa tygodnie, czyli tydzień po Sweaty-betty-x-critical-f1. Podobnie uczynię z podlewaniem odnosząc się do BP. Jeżeli chodzi o trichomy, ten ma jeszcze trochę bezbarwnych - na moje oko. Bym zrobił zdjęcie ale nie ma jak w kwestii połączenia aparatu i lupy/mikroskopu.

Jeżeli chodzi o northern-light tutaj to nie wiem, zobaczymy będę obserwował trichomy.

Jedna papryczka chili zrobiła mnie w ...uja, bo myślałem, że rośnie a ona tylko ledwo co korzeń trzymała ziemi, a ja myślałem że buduje system korzeniowy - tragedia. Namoczyłem nowe pestki już na wacikach czekam na wykiełkowanie - bo muszą być różne rodzaje papryczek :).

Dni: BP 80 dzień 52 dzień Flow, NL 65 dzień, Sweaty-betty-x-critical-f1 80 dzień 52 dzień Flow, Chili chery 33

W małym kubeczku rozwija się stewia, dodatkowo dodaję ogródek z ziołami.

 

 

DSC 5886 resize

DSC 5887 resize

DSC 5888 resize

DSC 5889 resize

DSC 5890 resize

DSC 5891 resize

DSC 5892 resize

DSC 5893 resize

DSC 5894 resize

DSC 5895 resize

DSC 5896 resize

DSC 5897 resize

DSC 5899 resize

DSC 5900 resize

DSC 5901 resize

DSC 5904 resize

DSC 5905 resize

DSC 5908 resize

DSC 5909 resize

DSC 5912 resize

DSC 5907 resize

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+