Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Big Poison, Northern Light, Sweaty Betty x Critical + | SCROG


Recommended Posts

Dzięki, bardzo. Powiem Ci szczerze, że jestem trochę zawiedziony wzrostem nothern light. Wsadziłem ją w doniczkę w której miałem wcześniej włożoną pestkę, która nie wykiełkowała. Później za nim kolejne wykiełkowały to minęło trochę czasu i prawdopodobnie w ziemi nie było tych pożytecznych bakterii co, daje BioTabs Zestaw Startowy Organiczny Komplet Odżywek i dlatego teraz roślinka kuleje, bo innego powodu nie widzę. Z tego co zauważyłem, to ma bardzo słabiutką łodygę, bo próbowałem nagnieść, to się przełamała. A dwie pozostałe w innych doniczkach to twarde, że z dobrym nożem trzeba iść. No ale zobaczymy co da zbliżający się czas. Podlałem wcześniej mieszanką organtrexu i bactrexu, co producent zaleca w piątym tygodniu, ale nie czekałem i dałem wcześniej. Aby tylko zakwitła i dała krochę materiału.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie martw się nie tylko Scorp obserwuje jak ci idzie :) . Ps: pisz który dzień

Tak nie umieszczałem od razu informacji o dniach bo myślałem, że nikogo to nie interesuje. Teraz zmienię taktykę i będę wszelkie dane umieszczał.  A więc BP 45 dzień Weg, 17 dzień Flow, NL 30 dzień, Sweaty Betty x Critical + F1 identycznie jak BP 45 dzień.

Trochę mnie mnie dziwi rozmieszczenie roślin względem światła w twoim ogródku.

Fajne rośliny, już wyglądają super a będzie tylko lepiej.

Hmm, wiesz byłem zmuszony tak umieścić bo wiele czynników według mnie za tym przemawiało, m.in., to że jedna roślinka Sweaty Betty x Critical + F1 umieszczona po za siatką strasznie się rozrosła w górę, nawet nie przypuszczałem, że aż tak się wybije. W tamtym roku, lemon haze x white russian, był o wiele mniejszy i dlatego nie umieszczałem jej pod scrogiem. W przyszłości trzeba będzie zastosować jakieś inne rozwiązanie do tej doniczki - a to tylko 5l - także nawozy robią swoję.

 

Tak apropo czy może jest ktoś oblatany, lub jest ktoś kto używał nawozów Dutchpro? Wygrałem, w jednym z konkursów, ale za groma nie rozumiem, jak ich trzeba używć. Posiadając zestaw startowy biotabs, nie martwiłem się o ph ani EC, a w przypadku tych podobno trzeba zwracać na to uwagę. No i nie są organiczne tylko mineralne - czyli chemia. Pewnie je sprzedam, ale może coś podpowiedzie odnośnie ich zastosowania.

post-41982-0-87739400-1450527049_thumb.j

post-41982-0-03500600-1450527301_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+