Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Big Poison, Northern Light, Sweaty Betty x Critical + | SCROG


Recommended Posts

Dlatego ja postanowilem ze ta fotorelka z WRkami bedzie najprawdopodobniej moja ostatnia na forum. Reszte bede robil dla siebie i mysle, ze poprawi to tez moj komfort psychiczny jezeli chodzi o moje bezpieczenstwo wzgledem policji :)

Wiesz ja o tym na początku myślałem aby w ogóle nie umieszczać fotorelacji. Lecz, przy pierwszym podejściu potrzebowałem wielu odpowiedzi na postawione pytania. A tylko taka forma (opublikowanie zamiłowania) dała na nie odpowiedzi. Ja używam Tora, więc w przypadku mojej osoby o wiele trudniej mnie namierzyć. A przecież i serwery są po za granicami Polski - kraju z chorym podejściem do natury jest chore, dlatego jako tako mogę czuć się bezpiecznie - bynajmniej mi się tak wydaje. A myślę, że na moje 3 roślinki nie stawiano by całej komórki wywiadowczej aby mnie zdemaskować. Bynajmniej tak mi się wydaje. :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A więc tak wyglądają moje pomidorki i ziółka.

Dni BP 59 dzień 31 dzień F, NL 44 dzień, Chili 12.

Można rozróżnić, która roślina jest jaką bo kolory są różne ;). Ale najbardziej zielona przy drzwiach to northern-light. Za nią przy lewej stronie boksu w rogu po niekąd to Big Poison. Natomiast ta bez siatki w czarnej doniczce mniejszej od pozostałych, lecz wysokością większa jak gdyby po środku to od tylniej ścianki to sweaty-betty-x-critical-f1.
Jeszcze dodaje ziółka.

 

DSC 5661 resize

DSC 5662 resize

DSC 5669 resize

DSC 5670 resize

DSC 5671 resize

DSC 5672 resize

DSC 5673 resize

DSC 5674 resize

DSC 5675 resize

DSC 5676 resize

DSC 5677 resize

DSC 5678 resize

DSC 5679 resize

DSC 5680 resize

DSC 5681 resize

DSC 5663 resize

DSC 5665 resize

DSC 5667 resize

DSC 5668 resize

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

uzupelnij dane ktory to dzien flo.To normalne ze roslina ma takiej barwy gruczoly zywiczne, znaczy ze prawidlowo dochodzi przejzyste sa swieze,mleczne zaraz barwic sie beda na bursztyny stosunek bursztynowych musi byc minimum 50% ale wiekszosc mlecznych tez juz zawiera spora zawartosc canaboidow im wiecej bursztynow tym wieksza zawartosc tych kwasow w roslinie.Ja scinki dokonuje gdy bursztynowych trichomow jest od30 do 60%.Pozdro czekam na fotki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

uzupelnij dane ktory to dzien flo.To normalne ze roslina ma takiej barwy gruczoly zywiczne, znaczy ze prawidlowo dochodzi przejzyste sa swieze,mleczne zaraz barwic sie beda na bursztyny stosunek bursztynowych musi byc minimum 50% ale wiekszosc mlecznych tez juz zawiera spora zawartosc canaboidow im wiecej bursztynow tym wieksza zawartosc tych kwasow w roslinie.Ja scinki dokonuje gdy bursztynowych trichomow jest od30 do 60%.Pozdro czekam na fotki.

Rozumiem dziś wieczorem prześlę nowe fotki. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+