Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Big Poison, Northern Light, Sweaty Betty x Critical + | SCROG


Recommended Posts

wynik zawsze dziel przez 4 bo sie zawiedziesz a na stowke to nie wyglada zobacz w mojej relce jak wielka byla Beata a dala troche ponad 70g. lepiej czesciej otwierac sloik np.co 3-4 godziny na 15 minut mniejszy problem z zapachem.Pozdro i bardzo ladny wynik bedzie jak na tak mala donice!

być może jestem w błędzie, zobaczymy ile wyjdzie po zwarzeniu. Albo i tak będe robił co 3-4 godziny na 15 minut, ale oczywiscie w dzien bo w nocy nie bede wstawał :harvest: .  Nie wiem co robic z listkami przytopowymi, czy robić masło czy poczekać na BP i razem z jego zrobić masło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A więc jakoże, doszedłem do wniosku, iż należy zbierać już materiał z suszarki, przekazuję kolejną partię informacji. Co zdjęcia obrazują to widać. W każdym bądź razie wg. wagi wyszło z samej sweaty-betty-x-critical-f1, 65 g., oczywiście, bez liści przy kwiatach. Nie wiem jaki to jest wynik, czy skromny, czy też względny czy dobry, dla mnie ważne, że swoj i z doniczki 4,5 l.

 

I jakoże nie wytrzymałem aby nie spróbować się zbuchtować, nowiutkim tegorocznym - jeszcze nie currowanym materialem, muszę stwierdzić, że jest to bardzo mocny sorcik. Nuty smakowej jeszcze nie wyczułem(potrzeba curringu tak myślę) ale jeżeli chodzi o moc, to Wam powiem, że po jednym dobrym z wapka przenośnego buchu po prostu się USPAWAŁEM. A nie było curringu!!!

 

Co warto podkreślić, wyczytałem, że powinno się suszyć na suszarce w temp. od 15 do 21 wilg.45-55 % to u mnie jest 20 C i wilg. 30 %, to kwiatostany się szybko wysuszyło. Już nawet wczoraj, były gotowe do słoikowania, ale się powstrzymałem. A się suszy przecież od piątku ostatniego.

Można było po dotknięciu odczuwać kruszenie zewnętrznych części roślin, łodyga po przełamaniu robiła "trzask" :). Myślę, że tak strasznego wpływu na suszenie nie ma niższa wilgotność, że się szybciej wysuszyły.

 

Fotki poniżej.

 

I następuje zmiana ścinek, jako, że w piątek mam ważną kolację, ścinka BP zostaje przesunięta na czwartek na jutro, natomiast NL prawdopodobnie zetnę w Niedzielę. Bo do poniedziałku się wysuszy BP, a muszę szybciej ściąć NL bo będę miał gości i nie może być żadnych oznak procederu nie dozwolonego niestety przez polskie prawo, a jak że mocno pożytecznego :puff:

20160203 140538

20160203 141456

 

 

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+