Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Big Poison, Northern Light, Sweaty Betty x Critical + | SCROG


Recommended Posts

:) dzięki, ale wrócę jeszcze do beatki pachnącej, powiem szczerze, że jest strasznie mocna.

Pewnie ze jest mocna takie geny Beata od GGS byla slodka owocowa i mocna i chyba jako nieliczna ktora mialem od Grzecha byla bardzo zbita no i mocna,do tego Critical+ ktory moca nie ustepowal byl zbity i twardy i zapachu mocnego skunka ale on jeden z 5 szt skonczyl zywot w 55dni kwitnienia wiec dlatego postanowilem go zrewegowac i zrobic pylek by skrucic czas dojzewania Betty ktory przekraczal 10 tygodni.Wiem ze to pokolenie F1 wiec jeszcze wiele pracy by ustabilizowac te rosliny i wyodrebnic choc ze dwa phena bo teraz roznorodnosc ogromna choc bardzo plenne i mocne co wiem od innych osob ktore je mialy odemnie.Pozdrawiam

Powiem szczerze Smaku..., że ja takiego jeszcze nie paliłem i to mówię z pełną odpowiedzialnością. Kilka krzaczków już wychodowałem, ale powiem że ten Twój jest najmocniejszy. Z bonga to tylko wieczorem można, bo w dzień 4 godziny siedzisz, bez bazy:). Pozdrawiam :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ostatnia dawka zdjęć.

 

Northern-light wagowo, w zupełności nie był satysfakcjonujący, dużo było delikatnych topów, skromnych wagowo. Upatruje to w tym, że ziemia do której poszła roślina była, z drugiego sortu. Co to oznacza? Oznacza to, to że pierwszy kiełek jaki był włożony do ziemi nie wykiełkował. Dopiero w odstępstie około 14 dni, kiedy nowy kiełek został zaaplikowany, ziemia zaczęła motywować roślinkę do wzrostu. A warto podreślić, że ziemia była zmieszana z zestawem startowym Biotabs. A to mogło być przyczyną, że wcześniej przygotowana ziemia z odrzywczymi składnikami, była już w pewien sposób wyciągnięta przez lampę, gdyż doniczka stała w boksie. Jest to moja opinia jeżeli ktoś coś może podpowiedzieć, będę wdzięczny.

 

Śmierć roślinki nastąpiła w 79 od włożenia do doniczki. Zobaczymy jak będzie w trakcie spalania.

 

20160207 180705

20160207 191111

20160207 191250

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Waga Big Poisona, słabiutka ale jest jak to mówią  lepszy rydz jak nic  :peace:

 

Jeszcze jeden post odnośnie wagi Notherna i będę chciał prosić szanownych administratorów o zamknięcie tematu.

 

Jak by co to na wadze widnieje 80 g a nie 60. Mam zdjęcie źródłowe i sprawdziłem.

 

20160208 185552

20160208 190600

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elegancki wynik kurde. Ja z 3 plantow zebralem 40g. Zastanawiam sie co robie zle, ale chyba przesadzam z iloscia roslin na moja powierzchnie. Teraz sprobuje z dwiema pannami, a we wrzesniu wkoncu zrobie siatke z sezonem albo puszcze wolno skubanca :)

 

Kolego,  z całym szacunkiem nie neguje twoich metod uprawy, lecz tak jak piszesz z 3 plantów 40 g na sucho, to wg. mnie odrobinke za mało. Kwestia, objetosci doniczek, nawozow, swiatła wentylacji i ogrzewania w nocy - ja specjlanie zakupiłem piecyk, ale Ty przez pryzmat swojego doświadczenia zakładam że to wszystko wiesz.

 

Sprubój może nawozy zmienić, ja Ci powiem że ten zestaw startowy Biotabs jest bardzo dobry. Ale wg., mnie troszkę złą zastosowałem proporcję. Bo do 15 litrowej doniczki powinienem dać 3 tabsy z tegoż zestawu a nie dwie, jak to czynię do tej pory, ale nie mam więcej w zestawie i chcę jeszcze jedną roślinkę wychodować, dlatego muszę zastosować ekonomię. Na 15 litrów powinno się dać 3 krążki biotabs a nie dwa, jak przekazuje instrukcja. Uczyniłem tak w pierwszej uprawie z Royal Dwarfem i Wam powiem, że miałem z jednego krzaka 100 g suchego w doniczce 15 l, także jest różnica,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No mysleze doniczki tutaj robia tez roznice bo ja mam 5l, temperatura w nocy u mnie to okolo 23 stopnie wiec tez nie za malo. Nawozy tez nie najgorsze bo Atami, wiadomo ze Bio Tabsy lepsze ale narazie mnie na nie nie stac :) moze we wrzesniu zakupie zestaw startowy i posadze tylko jedna roslinke w 12-15 litrowej donicy i zobaczymy co wtedy z tego mi wyjdzie, a tym czasem jak to sie mowi "lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu" ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+