Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Big Poison, Northern Light, Sweaty Betty x Critical + | SCROG


Recommended Posts

No mysleze doniczki tutaj robia tez roznice bo ja mam 5l, temperatura w nocy u mnie to okolo 23 stopnie wiec tez nie za malo. Nawozy tez nie najgorsze bo Atami, wiadomo ze Bio Tabsy lepsze ale narazie mnie na nie nie stac :) moze we wrzesniu zakupie zestaw startowy i posadze tylko jedna roslinke w 12-15 litrowej donicy i zobaczymy co wtedy z tego mi wyjdzie, a tym czasem jak to sie mowi "lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu" ;)

@bart85 - to co ja mam powiedzieć jak mam doniczki niespełna 4l ? ;) Ja BioTabsów nie neguję , wiele osób je chwali.

Ale mnie średnio interesuje co kto chwali , bo ile ludzi tyle opini  :) Mam swoje ostro przeterminowane nawozy na których lecę od 2013 roku i narazie nie zmieniam dopóki się nie skończą oczywiście. Zastanawiałem się nad AN ale zostanę przy PLAGRON ' ie bo jestem względnie zadowolony :)

Wnioskuje , że podajesz wagę na "oko" bo raczej nie zdążyły by przeschnąć  :P

Ja myślę, że lepiej mieć temat pierwsza klasa i przede wszystkim swój a ilość......jest ważna , ale dla mnie jest mniej ważna.

I powiem Ci bart , że naprawdę ładne rosjanki wychowałeś ;)

 

@przezorny - ile jeszcze tych ścinek będziesz miał na dniach   :laugh:  GRATKI po raz kolejny  :excellent:

i Smacznego ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - to co ja mam powiedzieć jak mam doniczki niespełna 4l ? ;) Ja BioTabsów nie neguję , wiele osób je chwali.

Ale mnie średnio interesuje co kto chwali , bo ile ludzi tyle opini  :) Mam swoje ostro przeterminowane nawozy na których lecę od 2013 roku i narazie nie zmieniam dopóki się nie skończą oczywiście. Zastanawiałem się nad AN ale zostanę przy PLAGRON ' ie bo jestem względnie zadowolony :)

Wnioskuje , że podajesz wagę na "oko" bo raczej nie zdążyły by przeschnąć  :P

Ja myślę, że lepiej mieć temat pierwsza klasa i przede wszystkim swój a ilość......jest ważna , ale dla mnie jest mniej ważna.

I powiem Ci bart , że naprawdę ładne rosjanki wychowałeś ;)

 

@przezorny - ile jeszcze tych ścinek będziesz miał na dniach   :laugh:  GRATKI po raz kolejny  :excellent:

i Smacznego ;)

 

:), tylko tyle napiszę,

 

 

Scooby-Doo, dzięki za wywody. Ja to skwituję w ten sposób, każdy ma to co ma. Amen. Teraz na jednej doniczce próbuję Dutch Pro do ziemi, zobaczymy jak sie ziarenko obrodzi. Dla wybranych, mogę przekazać informację ile wyszło. Jak coś to pisać, na PW. Znajomi chłopcy mają przywileje ;).

 

 

Pozdrawiam i proszę o obserwację ostatniego postu z ilością wysuszoną NL.

 

 

Najważniejsze jest to, że jest swoje i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ostatnia porcja danych.

 

Tak jak widać, na zdjęciach jeżeli chodzi o wagę 57 g. Można było by się tego spodziewać. Z jednej rzeczy jestem nie wyobrazalnie zły. Mianowicie, listki przytopowe i wieksze liscie, z dwóch pierwszych roslin - POPLESNIALY - kurw...... jego mać. Chciałem masło zrobić, by później mieć na ciastka a potem pożytkowac je na rower, latem. Wszystko wzięło w dupę. Jeszcze mam z poprzedniego roku w zamrażarce odrobinę masła i ciastek, ale swiezy sort to co innego. Poprostu trzymałem w tej samej temperaturze co weed sie suszący, ale spód nie miał przewiewu i się wszystko zaczęł psuć. Aż szkoda patrzeć na przytopowce popleśniałe. Ale tak miało być wychodzi na to.

 

Ogólnie, sezon uważam chyba za względnie udany. Parę gramików jest, jeszcze jedne trzy doniczki już są przygotowane, dwie rosną:

1. Critical Jack

2. White Widow

3. Trzecia coś nie bardzo chce wykiełkować. Odmiana Vertigo od paradise seed - ale Wam zakomunikuję, że bardzo wolno kiełkuję. Albo im się trafił gorszy gen, albo poprostu są słabi. Myślę, że nie kupiłem tej pestki, tylko za coś tam wygrałem, ale już bym chciał włożyć w doniczkę, aby rosła, a tu taki ZONK, będziemy obserwować.

 

Wszystkim komentatorom, obserwatorom i oczywiscie administratorom, dziękuję za udział, obserwację i możliwość przeprowadznia relacji.

 

Myślę, że można zamknąć temat.

 

Wszystkich z głębi serca pozdrawiam i życzę przede wszystkim bezpieczeństwa, ale i obfitości we wszystkich plonach.

 

20160212 114443

20160212 115458

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+