Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Światło,wentylacja -problem z podłączeniem.


pechowa13

Recommended Posts

Cześć mam mały problem bo nigdy nie miałem styczności z elektronikom co potrzebuje aby HPS 400w po prostu dawał światło.Także pytanie do boxa 100x100x200 ile wentylatorów , co zrobić żeby działało kabelki itd , kostki jakieś,co kupić co z czym połączyć nie mam zamiaru dużo inwestować w wentylacje więc komputerowe wiatraczki chcę kupić, czytałem i sie zraziłem troche, lecz nie mam zamiaru rezygnować z :trawka:  i potrzebuje Waszej pomocy,  bo siedzę , serfuje i sobie mózg lansuje tylko tym problemem.

 

Z góry Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego potrzebujesz zasilacza do lampy, odbłyśnika i innych bajerów.. popatrz sobie tematy na forum, wszystko jest wystarczy czytać.

 

Tutaj tematy Wszystko o oświetleniu 

Teoria i praktyka na temat wentylacji

 

Tutaj co z czym i dlaczego  :big-joint:  Budujemy Growbox - od czego zacząć ? Jak zbudować ? Jaka lampa ?

 

No cóż życzy c miłej lektury i czekamy na growloga  :rasta:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ale tam nie ma napisane jak podłączyć i wgl napiszcie mi co kupić brać po uwagę aby najtaniej potrzebuje 50k lumenow moja zarodka daje 56500 czy tam 57500 dajcie linia co kupić do światła ale żeby bylo jak najtaniej a i ile krzaków w bowie 100x100x200 chce posadzić channel+ ma ona do 130 cm i plony potężne 500g/m2 help help !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no kurde :gun: :gun: umiesz czytac? bo z tego co widze liczby w nicku są metaforą wieku ;))

nikt Ci z dupy linków nie da bo tobie sie nie chce ruszyc dupska.

Nie radze sie brac za uprawe z takim podejsciem bo nic z tego nie bedzie.

 

400W HPS chcesz połączyć z wentylatorkami od komputera? :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

3x Face Palm

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pechowa13 chodzi o pechowy dzień piątek 13 tak dla wiadomości , i czytałem sporo lecz chce się upewnić w 100%.Aby nie być w plecy z kasa i się super nastawilem na bakanko dobre swojego geesa bez chemii , kopytnego skuna a też jeżeli chodzi o siano to na nie pracuje , i w polsce nio jest łatwo.Jak mnie nie rozumiecie to jesteśmy innej klasy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+