Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Waporyzacja a palenie.


nimotop

Recommended Posts

  • 6 miesięcy temu...
O 30.10.2015 o 10:16, Ambasadorka napisał:

Witaj, zanim zadasz pytanie wypadaloby sie przywitac - to Twoj pierwszy post.

Tak,to przez tyton.

Tak, vaporizer pomoze, ale polecam calokowite rzucenie tytoniu, prawdopodobnie Twoje pluca obrasa juz sluz ktory bedzie powowodowal juz niedlugo problem z oddychaniem prawidlowo podczas nawet lzejszych wysilkow. Czytaj forum, sporo pisze o vaporizacji, tutoriale jak prawidlowo inhalowac sie itd.

Powodzonka i zapraszam do lektury.

W moim przypadku co prawda to nie jest pierwszy post, ale jeden z pierwszych, a Ty masz rację Ambasadorko - wypada się przywitać. A że nie przywitałem się wcześniej, to zrobię to teraz. Więc od początku:

Cześć, jestem maniakiem waporyzacji i niezależnym recenzentem vaporizerów. Prowadzę niekomercyjną stronę VapoManiak.pl. Mam dużą wiedzę na temat waporyzacji i vaporizerów i chętnie się nią z Wami podzielę. Mam też sporą kolekcję vapków, a testować miałem okazję większość dostępnych modeli, więc jeśli potrzebujecie porady, macie pytanie lub chcielibyście powymieniać się doświadczeniami, to zapraszam - piszcie tutaj, na maila (vapomaniak@vapomaniak.pl) lub w komentarzach na mojej stronie: https://vapomaniak.pl/

Pozdrawiam wszystkich,

VapoManiak

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 7.09.2015 o 15:13, nimotop napisał:

Witam. Nie zauważyłem, aby taki temat się tu pojawił, więc może moje pytanie się komuś przyda.

 

A więc: zakładając że do bata sypię 0,4g (nie ważne czy to dla Was mało czy dużo- ilość całkowicie przypadkowa), to czy waporyzując 0,4g będę miał taki sam high jak po bacie, czy też może mniejszy lub większy? Mowa tutaj o vaporizerze przenośnym, pewnie takim w kształcie e-papierosa (na 90% taki zakupię). Czy faza po waporyzowaniu różni się od fazy po paleniu (jak jest na przykład przy jedzeniu lub piciu GD)?? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Używając dobrego, wydajnego vaporizera będziesz w stanie osiągnąć lepsze efekty waporyzując 0,1 g niż paląc 0,4 g. Z kolei waporyzując 0,4 g będziesz w stanie konkretnie załatwić całą grupę osób ;-) ważna jest tutaj wydajność urządzenia, typ suszu oraz (co bardzo ważne) prawidłowy stopień zmielenia ziół. Tego ostatniego aspektu wiele osób nie docenia, a jest on kluczowy dla skutecznej waporyzacji - zioła powinny mieć konsystencję niemalże piasku, dopiero wówczas da się z nich wydobyć wszystko, co najlepsze. Dotyczy to wszystkich niemalże typów vaporizerów, nieliczne są modele, gdzie stopień zmielenia ma mniejsze znaczenie. W większości przypadków drobniej = lepiej. Rację ma też Ambasadorka pisząc, że sporo osób myli otumanienie przez substancje smoliste i całą gamę trucizn zawartych w dymie z doznaniami po spożyciu konopi. Swoje robi też tytoń, jeśli go używacie. Odczucia po waporyzacji różnią się, doznania są inne - mocniejsze, choć bardziej czyste i mniej zamulające.

Pozdrawiam,

VapoManiak

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+