Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Witam

szukam informacji o żarnowcu miotłastym, czy rzeczywiście zebrane, uduszone i wysuszone KWIATY tej rośliny po skręceniu w szluga i spaleniu dają niesamowite efekty w postaci: BŁOGOSTANU,RELAKSU,SPOKOJU? czy ktoś tego używał? google pokazuje tylko 2 posty i jakiś artykuł że jego wyciąg stosuje się do produkcji leków na nerwowość serca mięśniowego i w związku z tym występuje ryzyko zapaści. Chciałbym się dowiedzieć czy to jest warte zachodu i czy istnieje ryzyko niebezpieczeństwa, a dowiedziałem się tego z hypeperreal.com

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

w dawnych kulturach pito napary z zarnowca lecz to roslina z ktora trzeba uwazac bo moze doprowadzic do niewydolnosci nerek i problemow z sercem o dziwo w farmacji wlasnie wykozystuje sie ja do lekow nasercowych.

 

Co do serdecznika syberyjskiego to w smak palonych suszonych kwiatow jest okropny a haj slaby mam to ziele w ogrodzie i po pierwszym i ostatnim paleniu jego wysiewam raczej jako rosline ozdobna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+