Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Zmiany percepcji przy paleniu, spożywaniu i inhalacji vaporizerem.


Ambasadorka
 Share

Recommended Posts

Zmiany percepcji przy paleniu, spożywaniu i inhalacji vaporizerem.

 

 

 

 

zmiany.jpg

 

 

 

 

 

W dzisiejszym temacie poruszymy zmiany percepcji po konsumpcji marihuany z trzech różnych źródeł, palenia, jedzenia oraz inhalacji vaporizerem.

 

 

Każda metoda użytkowania marihuany przynosi zmiany percepcji w ciele człowieka jak i zwierząt, jest to normalny proces podczas upalenia.

 

 

Nieznajomość niektórych zmian może napłatać nie jednej osobie figla, dlatego wiedza na temat tych zmian może być przydatna.

 

 

 

 

 

Percepcja to nic innego jak interpretacja i organizacja wrażeń życiowych w celu zrozumienia życia i postrzeganego świata. Zmiany percepcji pod wpływem marihuany są bardzo różnorodne, każdy z nas odbiera to inaczej, jednakże jest kilka zmian które da radę określić i kontrolować tak aby cały cykl upalenia był zdrowy i przyjemniejszy.

 

 

 

 

 

Percepcja posiada dwie struktury poznawcze, pierwsza jest związana z nasza wyobraźnią, druga zaś z nasza inteligencją. Czy wiecie że metody palenia marihuany wpływają na te poszczególne struktury? Ludzki umysł i ciało jest pięknie skonstruowany i dzięki marihuanie możemy poznać ten obszar naszego życia intensywniej.

 

 

 

 

 

Na wstępie poruszyłam percepcję, czas na poruszenie jakie zmiany wywołują metody przyjmowania marihuany.

 

 

Zaczniemy od najstarszej metody czyli palenia suszu konopi - palenie suszu, jest najstarszą metodą użytkowania marihuany na świecie, być może każdy słyszał o tzw. indiańskiej fajce pokoju, Indianie palili konopie w długich fajkach, był to rytuał. Dzieci kwiaty palili małe skręty przypominające papierosa. Jednakże moc marihuany w tamtych czasach nie była tak duża jak w obecnych stąd zmiany jakie obecnie wywołuje palenie konopi są znaczniej mocniejsze i intensywniejsze. Osoby które w przeszłości miały styczność z suszem konopi mogą mieć lekkie zaniepokojenie zmian gdy coś co kiedyś było słabe wywołuje obecnie aż tak duże upalenie.

 

 

W dzisiejszych czasach palenie marihuany z fajek, bong, skrętów jest najbardziej rozpoznawalne i modne na świecie.

 

 

Metoda ta jednakże jest nie zdrową metodą używania trawki.

 

 

 

 

 

Jakie wyczuwalne zmiany percepcji pojawiają się po wypaleniu skręta?

 

 

 

 

 

Substancje smoliste które wydzielają się podczas palenia mają swój wpływ na całą jakość fazy i zmian w naszym umyśle.

 

 

Pierwsza zmiana jaką jest się w stanie wyczuć to lekka zmiany na umyśle, pojawia się ona po ok 30 sekundach od zaciągnięcia się.

 

 

Po prostu czujemy zmiany w naszym mózgu, pojawia się zmiana nastroju, pojawienie się humoru.

 

 

Osoby które palą tytoń wykonują głębsze wdechy więc ich zmiany będą szybsze i mocniejsze, jednakże palenie tytoniu z połączeniem marihuany, nie tylko jest nie zdrowe ale i może skutkować w złym samopoczuciu.

 

 

Wyczuwalną zmianą jest również przyspieszony rytm serca, który może zaniepokoić osoby wrażliwe, palenie skręta wywołuje na początku szybszą pracę serca, ale jest to normalne odczucie i nie należy jego bagatelizować. Może być to również przeżycie poznawcze, gdyż nie na co dzień jesteśmy w stanie skupienia naszych zmysłów na pracy najważniejszego narządu w naszym ciele.

 

 

Po około dwóch trzech minut nasz zmysł wzroku wyostrza się bądź też słabnie, ma to źródło również w jakości marihuany, odmianie, sposobie palenia oraz ilości. Nasz wzrok wyostrza się i skupia się na strukturach nas otaczających. Kolory są postrzegane intensywniej, a rzeczy otaczające nasz nabierają innego znaczenia. Zmiany słuchowe pojawiają się po kilku minutach, dźwięki stają się wyraźniejsze i czystsze.

 

 

Przed użyciem marihuany należy uzupełnić płyny, przypominam dla zdrowia - piecie dużej ilości wody w ciągu dnia jest zdrowe. Osoby palących marihuanę regularnie powinny pić dużo wody ze względu na działanie  pamięci krótkotrwałej....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+