Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Konkurs Dutch Passion - Rozdajemy nasiona !!!


Macky

Recommended Posts

A więc:

konkurs

 

Która odmianę:  Mazar z dutch passion

Ilość : 6

typ: indoor - pełnosezonowe

 

Wymiary box'a: 90x90x180

Lampa: Obecnie 250hps w zależności jak pójdzie z finansami planuje zakup.

a jak będzie lepiej to wersje gx300 :)

Nawozy: Biotabs ;)

Rodzaj podłoża: gleba Biobizz Light-Mix

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czesc Vito.,chce bys przegladnol moja galerie na ktorej regularnie prowadzilem sobie relacje indoor z3boxow i wczoraj byla kosa i wszystkie foty sa w galerii a nie zakladalem jeszcze watku..i chce zapytac czy zakfalifikowal bys mnie do konkursu bo mam3duze spoty na outdoor i chcial bym sie zalapac..i jeszcze pytanko czy mozna troche nasion af i pelnosezonowych czy albo jedno albo drugie.?

w regulaminie pisze jedno albo drugie i rozumie ze ten warunek jest nie do zmiany.?

jeszcze takie cus..wiekszosc ludzi zglasza sie po af ale wygraja2-3osoby-jest mozliwosc ze jak nie zalapie sie na af to zalapie sie na pelnosezonowe?tak czy siak robie outdoor i bede sadzil bardzo duzo plantow iprzeprowadze zetelna relacje bo nasionaDP zla slawa owiane i pokaze jak to z Nimi jest..

wypisal bym odmiany af i sezonowe ktore mnie interesuja i jak na jedno bedzie sporo chetnych to mial bym szanse na drugie.?

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czr1983 edytuj zamiast pisać jedno pod drugim, masz uprawy w galerii więc się kwalifikujesz. 

 

W moim pierwszym poście jest 

 

Cytat

Obdarzymy:

2/3 growerów dowolną ilością nasion automatycznych.

2/3 growerów dowolną ilością nasion indoor.

2/3 growerów dowolną ilością nasion outdoor.

 

Zajrzyj tam, w działach indoor są nasiona normalne i auto, jedynie w dziale automatyczne są same automaty.

 

:weed_victor:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+