Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Parę pytań


Lazania

Recommended Posts

Dzięki za odp. Wczoraj wrzuciłem do Jiffy ww auto od piramids seeds. Jedna z tych co wyszly stoi, kiedy identyczne geny obok, w tym samym wieku i o identycznych warunkach ma już dwa piętra. Wczoraj dorzuciłem jeszcze tego hpsa. Walczę z temp. Jest 30 +-3 w dzień. Wilgotność do 40 procent przy roślinach. Wyżej ok 50. Włączony wyciąg na 70% mieszający i nawilżacz.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te 00 seeds to padaka. Zostało mi jeszcze jedna sztuka na out i zobaczymy co z tym będzie. Ww od pyramids wyglądało dużo lepiej, po 12h w wodzie wyglądała jakby miała zaraz pękać.

Z temperatura walczę. Nie chce też podnosić lampy za wysoko, bo to by rozwiązało sprawę na pewno. W tej chwili mam skośnie ledy po bokach i hps na srodku. To hps daje temp. Może mogę go podnieść bo ledy dają sporo niebieskiego światła i rośliny teoretycznie będą kręte i gęste...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Zbliża się kosa I 65ty dzmień życia. Roślina która wyszła bezproblemowo będzie cięta po 70 dniach. W tej chwili już w trakcie zaawansowanej jesieni. Wiatraki w większości żółte, pojedyncze trichomy bursztynowe. Topy twarde. Druga roślina, która stała na początku ładnie poszła w pewnym momencie, wygląda jak po ostrym treningu. Wypuściła dwa główne szczyty i kilka mniejszych. Szacunkowy plon mysle ze bedzie podobny z obu. Spóźniona jest jakieś dwa tygodnie co do tej pierwszej, myślę że scinka razem z ww. Ww trochę mnie rozczarował. Zaczął kwitnąc bardzo szybko, chyba przy pierwszym piętrze. Wyrósł z niego główny top gdzieś 30 cm cały ukwiecony i mega zbity, i dwa małe topki po bokach.

Zapach słaby w sumie. Teraz bubblegum trochę pachnie ale nic strasznego. No i ten sławny aromat gumy owocowej czy truskawek jest bardziej zbliżony do zatęchłej szmaty. Serio. Ww pachnie słabo ale aromat jest piękny.

Biotabsy sprawdziły się super. Podlewalem sama wodą i chyba raz na dwa tygodnie z nawozem. Na koniec dwa podlania z miodem.

Dzieki za pomoc, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+