Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Think Dirrefent x AK47, Chees XXL, Road Runner 2, AK47 x LowRider 2


Recommended Posts

@greenmouse ktoś gdzieś kiedyś pisał na jakimś forum (nie pamiętam czy naszym czy zagranicznym) że to się nazywa fox tail (lisi ogon) czy jakoś tak. Pisał też dlaczego tak się dzieje że roślinka wypuszcza te "cosie" . Jakby ktoś wiedział coś więcej w temacie proszę dać znać

  :indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na bank temat był u nas na forum ale nie jestem w stanie go odkopać.

 

edit: wczoraj się nei udało za to dziś owszem

http://trawka.org/topic/32887-foxtail-krotko-zwiezle-i-na-temat-porazenia-rosliny/

 

na anglojęzycznym piszą trochę co innego:

Some sativas or sativa hybrids, have this as an expression of the prolonged flowering process. It can be a genetic predisposition, or it can be influenced by some ferts, or by heat.

 

No i to by się zgadzało. Moje to sativki. Nawozy odstawione ze 3tyg temu, światło od tygodni nie ruszane.

 

I dalej, co mnie nieco martwi, bo faktycznie ta roślinka ma aktualnie sporo przeźroczystych:

Got the same thing going on here with a couple plants that are 8 weeks into flower. I thought they were done and started to flush for harvest. Trichs were 80% cloudy, 20% clear when it started. I looked the other day, and the trichs are now about 60% clear, 40% cloudy. WTF. I didn't know anything about this happening.

 

Moje właśnie mają 8,5 tyg.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+