Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Obama: Walka z marihuaną była nieopłacalna. To musi się zmienić


Vito

Recommended Posts

Barack Obama w czwartkowym programie „The YouTube Interview with President Obama” wypowiedział się na temat postępującej w USA legalizacji marihuany. - Uważam, że zamiast skupiać się na leczeniu, w taki sam sposób, jak robimy to z tytoniem czy spożywaniem alkoholu, potraktowaliśmy ten problem (marihuanę - red.) wyjątkowo jak sprawę kryminalną. Myślę, że to było nieopłacale - stwierdził prezydent.

 

Choć prawo federalne cały czas klasyfikuje marihuanę jako substancję nielegalną, nie mamy zamiaru przeznaczać wielu środków na zmianę decyzji podjętych w tej sprawie na poziomie poszczególnych stanów - stwierdził Obama, odnosząc się do legalizacji w celach  rekreacyjnych marihuany w Kolorado czy Waszyngtonie oraz ponad 20 stanach w celach medycznych.
 
 
- To, co jest moją rolą, to rozmowa z departamentem sprawiedliwości na temat tego, jak powinniśmy traktować niestosujących przemoc konsumentów narkotyków - podkreślał prezydent. - Uważam, że zamiast skupiać się na leczeniu, w taki sam sposób, jak robimy to z tytoniem czy spożywaniem alkoholu, potraktowaliśmy ten problem (marihuanę - red.) wyjątkowo jak sprawę kryminalną. Myślę, że to było nieopłacale i niszczące dla wielu mniejszości społecznych. To pokazazuje, w jak nierówny sposób może być stosowane prawo - i to musi się zmienić - zaznaczył Obama.
 
Do "dobrych wiadomości" prezydent zaliczył fakt, iż zarówno republikanie, jak i demokraci, zaczynają skłaniać się ku reformie wymiaru sprawiedliwości. Dzięki temu, w ciągu ostatniego roku pierwszy raz od 40 lat spadł wskaźnik uwięzień i zatrzymań.
 
 - To jest po prostu mądrzejszy sposób radzenia sobie z tą sprawą - mówił prezydent.

 

http://www.wprost.pl/ar/490754/Obama-Walka-z-marihuana-byla-nieoplacalna-To-musi-sie-zmienic/

Link to comment
Share on other sites

Teraz Baraka powie kilka miłych słów udzie będą mieli o czym mówić a zaraz pozamykaja wszystkichh w obozach FEMA i gdzie wtedy będzie ta wolna trawka ? 

Link to comment
Share on other sites

Troche wiecej optymizmu prezydent Usa przeanalizował zyski na tym i miedzy innymi dlatego jest za, w konopi siła i USA to potwierdza  :puff:

Może tak się zdarzyć iż tak jak w przypadku pigułki "po” rząd nie będzie miał nic do powiedzenia :)  kto wie i oby :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+