Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Pytanko :P Palenie w stanach lękowych.


b04086

Recommended Posts

Marihuana wzmaga emocje, w okresie stanów lękowych może przyczynić się do ich pogłębienia.

Staraj się pić sporo melisy, minimum 2-3 szklanki dziennie, uspokoisz nerwy a co za tym idzie i lęki. Co do stanu lękowego jesteś w stanie nad tym zapanować, musisz jedynie poćwiczyć pozytywne myślenie. 

 

Stany lękowy należy do zaburzeń na tle nerwicowym, więc musisz zadbać o zdrowie, tak jak mówiłam, picie melisy dużo złagodzi stan lękowy, pomoże utrzymać równowagę umysłową, będziesz mógł się skupić na danej rzeczy. Przy tych dolegliwościach często są zalecane terapie, również jestem tego zdania, ale nie koniecznie wizyty u psychologa, zajmij się czymś. Jest wiele metod samouleczenia się z fobij, lęków, strachów.

 

Podczas depresji i palenia marihuany często występują negatywne objawy takie jak: nagła panika, nagłe uczucie obcości, odrealnienie, a bardzo często i znimi objawy somatyczne, tj. bóle w klatce piersiowej, płytszy oddech, uczucie szybkiego bicia serca, zawroty głowy, nudności, obawa przed śmiercią.

 

Także zadbaj o zdrowie, a wszystko wróci do normy. 

Link to comment
Share on other sites

Najpier zapanuj nad emocjami. Badz ich obserwatorem. Nieswiadomie sie z nimi utozsamiasz (myslisz ze jestes nimi), Zaakceptuj swoje emocje nie opieraj sie nim, skieruj na nie swoja swiadomosc poniewaz wszystko co zostanie skapane w swietle swiadomosci staje sie nia! 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+