Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 88W | Big Bang


Recommended Posts

Część osób twierdzi , że z rana przed włączeniem lamp i odradza lanie po wyłączeniu lamp.

Ja tam leje różnie , raz tak raz tak.

To tylko roślina (chociaż cudowna) , to jednak roślina.Jeśli rośnie na dworzu (czyli w naturalnych warunkach) to deszcz nie pada przecież zawsze o tej samej porze ;) , więc jak będziesz podlewał to już zależy od Ciebie :)

Tylko nie podlewaj gdy lampy grzeją ,  OKo  :)

 

OK, teraz sprecyzowałem ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie... Wczoraj zamontowałem mieszający wiatrak mały bo 6x6cm, ale dzieje się dziwna rzecz... Jak wczorah pracował to temp skoczyla do 35-36 stopni. Dzisiaj rano go odlaczylem i przed chwila dostalem raport ze mam temp 31-32 stopnie. O co biega? Myslalem ze miszacz mi ja jeszcze troche obnizy, a nie na odwrot :P zamontowalem tez bo chcialem maly wiaterek zafundowac roslinka, ale jak tak ma byc z temperatura to ja dziekuje :)

Ale podejrzewam, ze w zlym miejscu wzgledem wyciagu zalozylem ten wiatrak i cale cieple powietrze poprostu nie zostaje wyciagniete z boxa...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie da rady. Moj box stoi w szafie ktora jest w przedpokoju, wietrzyć moge ale tylko jak nie ma nikogo w domu bo dziecko mi sie rozchoruje.

A w domu mam ogolnie okolo 23-24 stopni.

Czy 31 stopni moze im zaszkodzic? W naturze chyba nie raz panuja wyzsze temperatury?

Narazie nie zauwazylem zeby byly poprzypalane albo zeby wiedly listki. Szczyty sa jakies max 15cm od CFLek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jeśli tak to CFL'ki ich nie popalą,

może ta szyba robi piekarnik bo tamto powietrze się nie wymienia

może być tak że wyciągający jest nieskuteczny bo filtr jest za gęsty a mały wiatraczek nie może pracować pod obciążeniem

możesz też spróbować i dać 2 wiatraki na wyciąganie zamiast tego wtłaczjącego

 

przy tej temp będzie jedynie wolniejszy przyrost dlatego warto trzymać optymalną

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+