Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

CFL 88W | Big Bang

Recommended Posts

Witam, to moja pierwsza uprawa i wybór padł na ponoc łatwego w hodowli automata, zaczynam od jednej pestki na próbę.

Światlo: 2 x 20W po 1200lm i 2 x 24W po 1600lm

Box ze sklejki i kantówek o wymiarach 40x40x90cm, w połowie wyłozony mylarem i w polowie pomalowany na bialo.

Filt weglowy wlasnej roboty na wiatraku wyciagajacym o wymiarach 8x8cm, jeden wiatrak wdmuchujący 6x6cm i drugi 12x12cm.

post-41971-1417109588,5702_thumb.jpg

Dzień 5

post-41971-1417109625,3747_thumb.jpg

Widziałem, że napisał iż auto nie nadają się do treningu, ale oglądałem sporo growlogów na ktorych ludzie mieli wlasnie odmiany auto i z powodzeniem stosowali trening LST. Mysle ze warto sprobowac tym bardziej, ze mam tyle miejsca ile mam. 

narazie to mam za malego boxa na HPSa i mam go w takim miejscu gdzie jest dosc cieplo. Juz przy CFLkach mialem problemy z temperatura, musialem szybe pod te CFLki dac zeby ustabilizować temp. na odpowiednim poziomie. Na nastepne uprawy mysle o ledach albo o wiekszym boksie i HPS 150W.

Dzień 7

Odrazu przepraszam że zdjęcia znów wstawiłem w taki sposob jak poprzednio, ale narazie mam mozliwosc dodawac tylko z tel. Prosze o nie hejtowanie :)

Jeszcze pytanie jak dlugo musze trzymac wilgotnosc powietrza na wysokim poziomie?

post-41971-1417270199,5074_thumb.jpg

• Vito changed the title to CFL 88W | Big Bang
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+