Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 88W | Big Bang


Recommended Posts

68 dzień / 40 dzien flo

 

20150130 204708

20150130 204806

20150130 204738

 

juz wiem, ze ta odmiana auto jest dla mnie za dluga. potrzebuje na nastepny grow czegos co od kielka do plonu dojdzie w okolo 65 dni. moze macie jakies doswiadczenie z takimi szybkimi odmianami i mozecie cos polecic?

 

tutaj do konca jeszcze chyba jest cos okolo miesiaca - 3 miechy to zdecydowanie za dlugo jak dla mnie... pod koniec jej zycia bede pytal jak urzadzic scinke i co w ogole dalej ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, mam szybkie pytanie bez aktualizacji loga. Na nastepny grow planuje 3 planty na raz. Lepiej bedzie jak dam 3 takie same czy moge dac 3 rozne? Nie bede mial problemow jak dam 3 rozne nasiona?

Ciezko mi sie zdecydowac na jedna odmiane, a poza tym pomyslalem ze fajnie bylo by miec kilka smakow na stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, mam szybkie pytanie bez aktualizacji loga. Na nastepny grow planuje 3 planty na raz. Lepiej bedzie jak dam 3 takie same czy moge dac 3 rozne? Nie bede mial problemow jak dam 3 rozne nasiona?

Ciezko mi sie zdecydowac na jedna odmiane, a poza tym pomyslalem ze fajnie bylo by miec kilka smakow na stanie ;)

 

lepiej dac jedna odmiane, bo wtedy wszystko mniejwiecej rowno rosnie... takie moje zdanie

ad acta, mialem nawet do 6 odmian w tym samym boxie i nigdy wiecej. jeden box, jedna odmiana.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wlasnie spotkalem sie z podobnymi opiniami, ale chcialem sie upewnic. w takim razie bede musial sie zdecydowac na cos :) dzieki :)

@Vito polecasz biotabsy. Ale czy same tabletki starcza? Nie trzeba stosowac nic dodatkowego tylko tak jak piszesz sama woda odstana? W koncowej fazie kwitnienia nie beda potrzebne wspomagacze?

Ile tabletek na 6litrow ziemi?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+