Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | AK470, Cream Mandarine, Bloody Skunk


Recommended Posts

Czytałem, czytałem :) Będę działał :)

 

btw. jakbym jednak chciał spróbować Scroga, chocby po to zeby sie czegos nauczyc to myslicie ze to jest dobry moment na montowanie siaty? W koncu nawet jesli siatka nie wiele pomoże to przeciez raczej nie zaszkodzi, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

miejsca masz bardzo duzo  ak wysoka nie rosnie kolo 50 cm skunk to samo a mandarynka niewiem

 

odposc sobie siatke skoro to twoj pierwszy grow  ogarnij pierw temat a pozniej kombinuj

 

tym bardziej na auto 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może faktycznie nie ma co kombinować skoro tyle miejsca mam... Tym bardziej że panny zaczynają powoli kwitnąć :) Poniżej trochę fotek.

Dzień 21

 

AK#1

gallery_10227_691_456416.jpg

 

AK#2

gallery_10227_691_159994.jpg

 

Mandarynka coś się chce piąć w górę ;p

gallery_10227_691_257567.jpg

 

AK#3 - tutaj coś niedobrego dzieje się z listkami. Podpowiedzcie proszę czym może być to spowodowane :huh:

gallery_10227_691_321351.jpg

 

Pierwsze włoski :laugh:

gallery_10227_691_61618.jpg

 

No i standardowo, grupowe :)

 

gallery_10227_691_180573.jpg

 

Dzięki za rady Panowie !

Pozdro ! :zen:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki :) Myślę, że jak na pierwszą uprawę to ładnie idą ;) Zapomniałem zapytać o jeszcze jedną rzecz. W związku z tym że miałem ziemię BioBizz All Mix w ogóle nie lałem nawozów. Tylko Super Vita dostają. Myślisz, że to jest odpowiedni moment żeby zacząć podawać Hesi Bloom Complex? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+