Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Red Poison auto, AK auto


Recommended Posts

Nie ma tragedii aczkolwiek kombinuj by obniżyć wilgotność. Jakiś duży karton z otworami wentylacyjnymi, sprawdzaj pary razy dziennie czy nie pojawia się pleśń, może zniszczyć cały zbiór w ciągu jednego dnia.

 

Pocięcie głównej łodygi na mniejsze też przyspieszy schnięcie, topki cały czas wyciągają z łodygi wodę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zobacz sobie mojego poprzedniego growloga, tam pokazałem jak ja suszę. Może coś Ci to podpowie. 

Lepiej by wysiało albo leżało na siatce (tak jak u mnie). Jak najbardziej luźno. 

 

Palonko już klepie, ale po curringu nabierze smaku, zapachu i jeszcze większej mocy.

 

Pamiętaj że do słoika wkładasz już materiał suchy, nadający się do blanta :) I przez pierwsze 2 dni wietrzysz kilka razy dziennie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Weź karton, przebij go na wylot z obu strony jakimś patykiem aby z obu stron wystawał. Kilka takich w jednym poziomie i masz dobrą suszarkę robiąc kilka poziomów. na spód woreczki strunowe ( z dziurkami, małe) wypełnione ryżem. Możesz położyć skórkę cytryny z supermarketu (samo żółte ) powinny być pryskane na grzyba, po kawałeczku na każdy poziom z suszem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+