Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 55W / HPS 250W | Auto Pandora, AK47


Recommended Posts

już wszystkie ładnie kwitną dostają roztwór canna flores pół na pół z wodą niedługo przestane mieszać z wodą poprawiam ciągle LST ale martwi mnie jedna rzecz na jednej z pandor pojawiły się jakby banany zdjęcie dołączam niestety nie mam możliwości zrobić bardziej ostrego  nie wiem czy to jakiś dziwny preflower czy poprostu jajca

 

DSCF2061

DSCF2062

DSCF2064

 

DSCF2063

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na wszelki wypadek opitoliłem to i na razie nie widać więcej tymczasem dziewczyny rosną z trudem upycham je w tym małym boxie już ładnie kwitną szkoda że pod cflem ale 16 kwietnia dostaną hps 100 w i zdecydowanie więcej miejsca puszcze je wtedy ze smyczy niech się rozwiną ak-cze troche wolniej kwitną jak pandorki krytyka mile widziana

DSCF2082

DSCF2081

DSCF2080

DSCF2079

DSCF2078

DSCF2076

DSCF2075

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

kwitną karły zastanawiam się jaki będzie wynik raczej nie porażający przewiduje po 10 g na krzaka do tego automaty chyba nie doczekają się 250 a son-t plus 400 w którą kupiłem robi taki piekarnik że nada się tylko zimą nie wiem kiedy potraktować je pk 13/14 więc proszę o pomoc w pełnosezonówkach zawsze sobie byłem w stanie wszystko mniej więcej obliczyć chyba to moje ostatnie starcie z automatami szkoda na to przypału jak ktoś ma komp boxa to może i się sprawdza ja pozostanę przy pełnosezonówkach

pandora

DSCF2159

pandora

DSCF2158

pandora

DSCF2156

ak47 feminizowane.pl

DSCF2155

ak47 feminizowane.pl

DSCF2153

pandora

DSCF2154

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+