Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 55W / HPS 250W | Auto Pandora, AK47


Recommended Posts

żeby nie było że po kosie AK spocząłem na laurach do wody poszły 4 pandory z feminizowane.pl zapraszam do śledzenia :) warunki uprawowe to zestaw lamp i boxów kolejno zwiększających powierzchnie i moc lamp od 55w cfl na wegu do 250 w hps w końcowej fazie kwitnienia docelowe doniczki to 5 l ziemia uniwersalna z castoramy :P i pakiet nawozów canna vega/flores/pk13-14

DSCF1977

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

do szajki pandor dołączają 2 feminizowane auto ak 47 od feminizowane.pl z open seeda początkowo myślałem że się nie załapałem i dlatego rzuciłem na watę pandory. Ale że jako jestem słownym człowiekiem startuje z pechami z os'a będzie ciasno ale mam nadzieje że dam radę będę musiał zrezygnować z 5 litrowych donic w środkowym boxie i przesadzać dopiero w ostatnim.Rozważam jeszczę zakup hpsa 400 w do ostatniego boxa żeby przy końcowym kwitnieniu wyciskać maxa z roślin

DSCF1979

DSCF1981

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

uznaje dziśaj za pierwszy dzień życia roślinek wszystkie to automaty więc pozwoliłem sobie ich nawalić dużo do boxa mają troche ciasno ale mam nadzieje że dadzą radę zastanawiam sie czy nie zostawić amnesi big buda i super skunka pod 100 w lampą a automaty wysłać odrazu pod 250 po ścine pure ak  nie mam zbyt dużego doświadczenia z automatami ale zdecydowałem się na fotoperoid 20/4

DSCF1999

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 dzień życia te dwie na samym  środku to auto ak 47 od feminizowane.pl reszta to pandory na dniach planciki dostaną pierwszy raz terra vega połowę dawki zastanawiam się czy nie zmienić fp na 18/6 czy zimiana fp zwiększy wyciąganie się roślin ? następny box będzie wolny około 16 kwietnia zależy mi żeby zbytnio się nie wyciągały

DSCF2012

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

obniż troche lampe to sie nie wyciągną za bardzo,,,

poza tym dobrze Vito mówi,troche za wczesnie na nawozy tam jeszcze system korzeniowy nie jest rozwinięty na tyle żeby czerpać minerały z nawozów. :re: Zresztą ,rób jak chcesz mam nadzieję że wszystko się uda i będzie dobry GL :)

 

ps. ja bym cały czas leciał 20/4 :)

 

pozdro :harvest:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 dzień życia roślinek jak widać nawóz im jakoś specjalnie nie zaszkodził lecę cały czas 20/4 ale niebawem chce przełączyć na 18/6 i tak zostawić już do końca z tego co czytałem to po prostu marnuje energie tak naświetlając dodatkowo czytałem że pandory lubią się spóźniać z kwitnięciem więc wydaje mi się że 18/6 szybciej wywoła kwitnienie dzejson lampy nie da się ani podnieść ani opuścić jest zamocowana na stale ale wydaje się że problem z wyciąganiem raczej ich nie dotyczy .... oceńcie sami

DSCF2023

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+