Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 96W | Critical Jack Auto


Recommended Posts

Wiesz co czasem lepiej karnówka  :) zależy jaką masz wodę w kranie.

 

tej z biedronki musiałabyś sprawdzić testem, bo tam maja ostry kocioł co do jakości wód.

 

Kup tester GHE kropelkowy starcza na bardzo długo, i będziesz sobie mogła zmierzyć.

My sprawdzaliśmy w dwóch rejonach i w tych samych była powyżej 7-8.

 

My laliśmy wode z biedronki ale wraz z ph down'em.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

popularna swojego czasu byla dobrowianka, ale od kiedy ma niebieski a nie rozowy korek wydaje mi sie ze juz nie jest taka ok. na forum jest temat o domowych sposobach zbijania pH np octem. przeczytaj. ale i tak potrzebny bedzie jakis tester. jak Ambka pisze kropelkowy starczy na poczatek. jak nie ghe to akwariowy z zoologicznego tez kropelkowy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak nie masz jak sprawdzić wody lej odstaną minimum tydzień kranówą, chodzi o wyparowanie chloru z wody, pamiętajcie że w kupnych wodach na etykietkach macie też podane stężenie minerałów. 

Dawno dawano temu growerzy w ogóle nie mieli jak sprawdzić pH i EC, lali kranówy i jakoś mieli co palić  :big-joint: Ja także w tanku mam kranówę.

Hektor pewnie wyczytałeś o keramzycie i wełnie mineralnej na wiki#, tam jest błąd ! Keramzyt trzeba wypłukać i to 3 razy porządnie ! Wełna mineralna jest obojętna.

Wiem bo sprawdzałem keramzyt dwóch różnych firm.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+