Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 65W | Durban Poison


frosty

Recommended Posts

Nie, fajna taka puszysta jest. Zastanawiają mnie zółte plamki na liściach. Dostała ich po cannazym + terra vega, wygladaja troche jak jakis niedobór i pokazały się tylko na nowych lisciach. Wczoraj wlałem im biohumusa forte na próbe i zaczęły znikac. Dziś jest któryś dzień z kolei, będę liczył od przełączenia na flo bo teraz nie ma sensu ;)

 

gallery_40296_394_1602446.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zolta troche, taka jasna zielen bo po tym przelaniu. A te jasniejsze miedzy zylkami to moze skutek szybkiego rosniecia liscia nowego, jakby byly na dole to by moglo znaczyc problemy z ph. Wogole pilnuj wody ph co podlewasz bo teraz tylko tym mozesz zdupic, no i faszerowaniem nawozami gdy jest mala i ich jeszcze nie za duzo potrzebuje :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie doszła jeszcze do końca do siebie, co dzień jest lepiej :) Będę ją mniej podlewał i zobacze czy kolor szybciej wraca. Po biohumusie zrobila sie bardziej zielona, za to dwie koncowki lisci na samym dole lekko się przypaliły. No czyli jednak nic jej nie brakuje. Podlewam saugaro ph ok 7.5 mierzone testerem ghe (miała ponad 8 ale zbiłem kilkoma kropelkami cytryny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Jakos idzie, ale dalej cos jej nie pasuje. Robie testy, obnizam ph zwiekszam i patrze jakie efekty dziwne bo ostatnio po obnizeniu wystrzeliła w górę, a po dwóch dniach zaczęła się palic od spodu, dzisiaj troche podwyzyłem zobacze co z tego wyjdzie :D.

gallery_40296_394_1622109.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+