Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 65W | Durban Poison


frosty

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem z nią skonczyć. Zrobiłem flusha i w srode scinam. Przez sesje nie mialem kiedy sie nia opiekowac ale trzeba bylo wybierac albo ona albo rok w plecy na studiach. Wybralem studia, udalo sie i na szczescie dalej jestem studentem, niestety ona znaczaco ucierpiała. Od razu zaczynam z czyms innym, mam nadzieje ze tym razem obejdzie sie bez problemow. Zdjecia dodam w srode wieczorem, plon bedzie strasznie slaby ale swoje to swoje ;).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak by trzeba byla ja tylko podlewac i rosla by bez zadnych problemow to nie zdecydowal bym sie na wczesniejsza scinke. Przelałem ją 12l wody o ph 6.3, podziałało przez jeden dzien, pozniej znowu stanęła w miejscu po tygodniu kupiłem inna wode (bo moze w tamtej cos jej nie pasowalo) zrobilem to samo, ph takie samo, efekt ten sam, jeden dzien ok pozniej stala w miejscu. Do drugiego przelania do ostaniego litra wody dodałem polowe dawki terra flores. Pozniej odpuscilem bo nie mialem czasu. Takie przelanie wraz z posprzataniem zajmowalo mi kolo godziny, myslenie co ja boli zamiast uczenia sie tez pochlanialo sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i stało się w środę 19 lutego (45 dzień flo) sciąłem roślinkę. Wyschło już na tyle, żeby wsadzic do słoika i zacząc curring. Zdążyłem też ją spróbowac. Odmiana bardzo fajna, odstawia nieprzyjemne mysli na bok, człowiek siedzi usmiechnięty i robi głupie rzeczy powodujące wybuchy smiechu  :laugh: . Wyszło 4,2g ^^, przynajmniej nie będę często palił  :rolleyes: .

 

gallery_40296_394_1528236.jpg

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+