Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 65W | Durban Poison


frosty

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Postanowiłem założyć pierwszego growloga i to forum wydało mi się odpowiednie ;)

W boxie siedzi Durban Poison i dziś jest jej pierwszy dzień.

 

Teraz troche informacji technicznych:

Box - Homebox mini 30x30x60

Oświetlenie - Świetlówka 65W

Doniczka ok. 5L

Filtr węglowy samoróbka ;)

Wentylacja - Dwa wiatraczki od pc 8x8 (mieszający i wyciągający)

Ziemia uniwersalna

Temperatura w boxie utrzymuje się na poziomie 27C

 

Nawozy:

Terra Vega

Terra Flores

Cannazym

PK 13/14

Cannaboost

 

Pestka jest z Dutch Passion. Fotoperiod 18/6 przez dwa pierwsze tygodnie. Zdjęcia nie są świetnej jakości, ale obecnie nie posiadam aparatu i musi wystarczyć telefon.

 

gallery_40296_394_36515.jpg

 

Durban Poison - Dzień 1

gallery_40296_394_79545.jpg

 

Pozdrawiam ;)

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

No i stało sie... Przymusowy wyjazd na tydzień, wracam, a ona ledwo żyje. Bardzo proszę o pomoc bo ciężko z nią. Przed wyjazdem dostała jedną dawkę cannazymu i terra vega (tego mogło byc za duzo?). Dolne liście popalone, na górych zółte plany, stacja pogodowa pokazuje ze bylo 26-28 stopni w dzien i 18-22 w nocy, roslinka jest w odleglosci 13 cm od lampy. Nie przychodzi mi nic do głowy poza tym ze ktoregos nawozu moglo byc za duzo lub ta ziemia ktora kupilem w ogrodniczym jest niedobra, a no ewentualnie wody za duzo chociaz przed wyjazdem nalałem tylko 250ml (z nawozami). Ale dalem d*py ;/.

 

A no i dzisiaj jest dzień 18 :(

gallery_40296_394_425516.jpg

 

gallery_40296_394_2178216.jpg

 

gallery_40296_394_1723304.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przesadziłem ją do nowej ziemi i żyje, ale baaardzo powoli odzyskuje siły. Zrobiła się zielona, ale dopiero dzisiaj ruszyła ze zwrostem, chociaż ruszyła to moze za duzo powiedziane. Nie zamierzam jej usuwac na miejsce następnej, w koncu to tylko hobby i wierze ze roslinka kiedys odzyska swoje siły w 100% i puści w niepamięc przygody z pierwszych dni życia ;)

 

Zdjęc nie dodaje bo wygląda bardzo podobnie do ostatnich. Jest tylko bardziej zielona i brakuje jej przypalonych liści które usunąłem :D.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no dobrze ze to nie automat, inaczej by sie nie pozbierala i skarlala. Wez sciagnij ten kermazyt jesli Ci ziemia nie przesycha calkowicie ze musisz max co 3 do 4 dni podlewac, inaczej mozesz miec ryzyko przelania a o to łatwiej i czesciej wystepuje. Kermazytem tez trzeba wiedziec kiedy sie posluzyc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+