Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Trawka a Agrowłóknina - nieznośna pogoda


Recommended Posts

z tego co pamietam to trociny po deszczu traca wlasciwosci dzieki ktorym slimaki przez nie nie chodza. Najlepsza opcja to przykrycie planta butelka bez korka z odcietym dnem i dziurami po bokach.

Link to comment
Share on other sites

Mini foliak jest dobrym rozwiązaniem wystarczy tylko folia i 4 patyki - praktykowałem i polecam, tylko wał w tym że spot musi być bezprzypałowy bo to jest bardzo widoczne. a najlepsze butle są po wodzie 5L. Agrowłóknina ogólnie przyspiesza kiełkowanie, ogrzewa rośliny, nie blokuje światła, chroni przed chwastami i szkodnikami więc jeśli ją zastosujesz to na pewno im nie zaszkodzi

 

a co masz za pechy? dużo ich ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Butelka bardziej przypałowa niż sam krzak? Sadzisz tam gdzie jest małe prawdopodobieństwo, że ktoś łazi i nie ma problemu. Poza tym obkładasz taką butlę trawą czy innymi miejscowymi badylami i jest git. Sztuka kamuflażu jest ważna w tym sporcie.

Link to comment
Share on other sites

mam roślinki od niecałego tygodnia pod 5l butlami z żywca :D odcialem szyjke i wsadzilem je do doniczek (12l) do gory nogami i nakroiłem ją troche żeby przewiew był. Ślimakol wysypany wszystkie sie pozabijały :) byłem dzisiaj to już mają po 3 piętra (10 listków) 
Odmiany: Red Poison AF fem. (sztuk 4)
Cheese AF fem (sztuk1)
teraz pytanko, czy moge już lać nawóz jakiś ? 
proszę o pomoc, to mój pierwszy sezon, miejscowka w uj bezprzypalowa miedzy haszczami i pokrzywami, zwierzyna nie łazi :)
Trzymajcie Kciuki !

Edit: sadzonki wsadzone 23.05 - rosliny wyszły jakoś 30.05, trzymałem je u ziomka na parapecie do 08.06 (ujowa pogoda) wtedy je wysadziłem, ziemia do róż 5,5 - 6,5 ph ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+