Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Tijuana, Cataract Kush, Cataract mix, OG mix, C99xSPGxSnack Jack, Critical, KxSS


Recommended Posts

Witam szanownych Panów oraz Panie.

Trochę nie mogłem się zebrać za założeniem tego GL, ale nie dość, że natłok wszystkiego mam ciągle to jeszcze komp mi się posypał, a mój nadworny informatyk na delegacji od miesiąca. Ale mniejsza o mnie...

Secik został trochę usprawniony :

box DS 60 x 60 x 140
lampa hps 250
odbłyśnik sputnik
wentyl dwubiegowy primaklima + filtr węglowy
kanały wentylacyjne izolowane
nawilżacz powietrza "jakiśtam" 3 l pojemności z regulacją
ziemia canna seed mix, canna profesional
donice 5.7 litra
nawozy to medione i massive
wilgotność na początku utrzymywałem ok 80% teraz już 50-60%
pestki :

Cataract Kush, Cataract mix, OG mix - konkurs Taktrzyamaja - dzięki raz jeszcze!
C99 x SPG x Snack Jack, Critical, K x SS - l3wyjwp - również wielkie dzięki!

Bardzo mi zależało na maksymalnym wyciszeniu boxa w związku z czym kupiłem kanały izolowane, jednak nie dały tyle ile miałem nadzieję. Zrobiłem więc tłumik na wylot rury żeby pozbyć się szumu i musze powiedzieć że zadziałał w 100%. Jednak nadal słychać było działąjący wentylator przez ścianki boxa. Postanowiłem obłożyć boxa takim materaco-gąbkowatym materiałem, pomogło, ale nadal nie na 100 %. przed następnym growem wyjmę wentylator i zrobię dla niego osobne wygłuszone pudełeczko i wtedy zainstaluje to w boxie.

Tłumik zrobiłem z bardzo mocnego kartonowego pudełka. Wyciąłem dziurę o średnicy rury i tam wsadziłem końcówkę rury. w środku napchałem tego materiału o którym pisałem wyżej, i na drugim końcu wyciąłem kilka niregularnych kształtów dla ujścia powietrza. Fotki niżej.
 


Dziewczyny wyszły z ziemi 14 listopada, przynajmniej te największe. Z kilkoma były problemy nie wiem czemu niestety. Jedne przez tydzień zamulały i teraz powoli gonią swoje zdrowe koleżanki, inne stały w miejscu i je wywałiłem kosztem kilku nowych kiełków, no ale nieważne. teraz jest dobrze. Pierwszy tydzień jechałem 24/0 a potem już 12/12. Dziś rano zobaczyłem pierwsze preflowery, co bardzo mnie ucieszyło

Muszę powiedzieć, że ze wszystkich pestek które wrzuciłem największym wigorem wykazały się te z konkursu Taktrzymaja. Od początku pięknie zasuwały.


Fotek z początku mam niestety tylko kilka i nie bardzo wiem z kiedy dokładnie są więc wrzucam je jako poglądowe a od jutra zacznę systematycznie tu pokazywać co i jak.

Tijuana
OG mix

Cataract Kush

K x SS

Critical

Cataract mix

C99 x SPG x Snack Jack

 

 


i to by było na tyle dziś. niebawm aktualne fotki i wieści a tymczasem zapraszam do komentowania 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kurde jak tak patrze to sam nei wiem czy dalej moje rośliny trzymac niby rosną ale tak powoli w stosunku do Twoich, że masakra. na 16 dzień, który mają to powinny być spoooro większe.

ładnie to wygląda u ciebie :)

Nie wiem jak ty liczysz ale start jak dobrze wyczytałem był 14 listopada a ostatdnie dodanie wczoraj 6 grudnia jakby nie patrzeć jest to 22 dni :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

siema, miały być częstsze upki ale wiecznie coś mi na to nie pozwala. a to brak aparatu, a to brak czasu na spokojne robienie fot....prowadzenie gl to jednak chyba nie dla mnie. ale do rzeczy

przy pierwszym użyciu nawozów jakimś cudem chwyciłem nie tą buteleczke co trzeba, a później jej ciągle używałem nie zwracając na to uwagi. wynikiem tego było karmienie krzaczków od początku massivem zamiast medione. dopiero po tygodniu od pokazania się preflowerów kiedy chciałem dać massive i sięgnąłem po drugą buteleczkę, zauważyłem że to medione. także pierwsza dawka medione poszła dopiero wtedy. jednak pokazuje to jak dobre są te nawozy. mimo takiego błędu roślinkom nic nie było. no może poza tym że straciły część potencjału.

dziś mija 20 dzień od pokazania się pierwszych preflowerów. w boxie zostało 7 lasek, te dwie najmniejsze zabiłem bo i tak do flo sie nie zbierały ciągle i szkoda było miejsce tracić na nie. reszta prezentuje sie nastepująco :

SAM 0081 resized

SAM 0083 resized

c99 x spg x snack jack

SAM 0035 resized

SAM 0036 resized

SAM 0037 resized

SAM 0038 resized

cataract kush

SAM 0066 resized

SAM 0068 resized

SAM 0070 resized

SAM 0073 resized

cataract mix

SAM 0060 resized

SAM 0061 resized

SAM 0063 resized

SAM 0064 resized

critical

SAM 0047 resized

SAM 0049 resized

SAM 0051 resized

SAM 0052 resized

SAM 0053 resized

k x ss ta pani po wejściu na flo całkowicie oszalała. pnie się do góry ciągle bardzo dziwnie. 3 dni temu połamałem jej najwyższy szczyt bo przez nią lampa musiała iść coraz wyżej

SAM 0074 resized

SAM 0076 resized

SAM 0077 resized

SAM 0078 resized

og mix

SAM 0041 resized

SAM 0042 resized

SAM 0043 resized

SAM 0044 resized

SAM 0045 resized

SAM 0046 resized

tijuana

SAM 0056 resized

SAM 0058 resized

SAM 0059 resized

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
siemanko troche sie opierdalam jak zwykle z pamietnikiem :)

 

Dziś jest 44 dzień od pokazania preflowerów i jakoś tam idziemy do przodu. jedne panienki lepiej, inne gorzej, ale jakiejs wielkiej tragedii nie ma. nie do konca jestem zadowolony z tego jak niektóre (nie)puchną. nie wiem czy tak po prostu już mają w genach czy wina leży po mojej stronie. jedyny problem który dałem rade wymyślić to taki że temp mam za niska bo w granicach 21 - 24 ale staram sie ciagle cos z tym zrobic.

 

sorki ze wiekszosc fot jest z lampa ale mam bardzo gowniane swiatlo i inaczej sie nie dalo

 

Tijuana - dostaje najwięcej żarcia a mimo to nadal nie pozbyłem się tego żólkniecia. do końca raczej jeszcze zostało jej sporo więc nie wiem czemu tak sie zachowuje

 

SAM 0440 resized

SAM 0441 resized

SAM 0442 resized

SAM 0445 resized

SAM 0446 resized

SAM 0447 resized

SAM 0448 resized

SAM 0449 resized

SAM 0450 resized

 

c99 x snack jack x spg - baaardzo ladnie idzie, najwiekszy bob w calej famili. super geny! l3wyjwp - dzieki raz jeszcze! :)

 

SAM 0423 resized

SAM 0422 resized

SAM 0425 resized

 

OG mix - konkretny smierdziel, puchnie też niby ładnie, aczkolwiek topy sa mało zbite, mocno puszyste

 

SAM 0397 resized

SAM 0398 resized

SAM 0399 resized

SAM 0400 resized

 

critical - chyba druga najbardziej wydajna  w ogrodku, jak na razie z niej tez jestem bardzo zadowolony

 

SAM 0413 resized

SAM 0416 resized

SAM 0418 resized

SAM 0419 resized

 

k x ss - w nia mocno nie wierzylem i robilem eksperymenty. łamanie głównego szczytu wyszło bardzo fajnie. później reszcie szczytow zmiazdzylem lodygi tuz pod miejscem w ktorym sie zaczynaly bobki i musze powiedziec ze w 3 dni zaczely nabierac bardzo mocno na masie kiedy wczesniej staly w miejscu. na ile to byl wynik tych eksperymentow a na ile zbieg okolicznosci - nie wiem :)

 

SAM 0427 resized

SAM 0428 resized

SAM 0430 resized

SAM 0432 resized

SAM 0434 resized

 

cataract kush - na poczatku wydawala mi sie faworytka, teraz praktycznie wogole nie puchnie w porownaniu do tych ktore ida dobrze, nie wiem czy takie geny czy gdzies moj blad.

 

SAM 0402 resized

SAM 0403 resized

SAM 0404 resized

SAM 0406 resized

 

cataract mix - tez bardzo slabo puchnie, jeszcze gorzej niz cataract kush

 

SAM 0408 resized

SAM 0409 resized

SAM 0410 resized

SAM 0411 resized

SAM 0412 resized

 

razem
 

SAM 0477 resized

SAM 0475 resized

SAM 0473 resized

SAM 0469 resized

SAM 0465 resized

SAM 0460 resized

SAM 0459 resized

SAM 0453 resized

SAM 0451 resized

 

 
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+