Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Flowery Fields - Klony


cmdgf

Recommended Posts

Niedawno byłem w podróży po Europie łapiąc autostop. Złapałem na Bałkanach pewnego niemca, który jechał do domu i zgodził się mnie podrzucić trochę. Kiedy wsiadłem do samochodu od razu poczułem zapach świeżo spalonego gibsztylka i napomknąłem mu o tym. Okazało się, że ów człowiek jest niemieckim growerem - szybko nawiązaliśmy wspólny język (8 godzin rozmowy tylko o uprawie konopi). Jako, że się zakumplowaliśmy bardzo szybko powiedział mi, że przeczytał o sklepie w Wiedniu sprzedającym klony - Flowery Fields - i powiedział, że w sumie pieprzy jazdę do domu, jeśli nie mam nic przeciwko to pojedziemy do FF razem i pooglądamy co tam mają. Dzięki niemu odkryłem zieloną stronę Austrii.

Otóż w Austrii, okazuje się, można trzymać konopie, ale nie mogą kwitnąć (zabawne), choć i tak mało kto pilnuje tego i nikt sobie nic z tego nie robi. Takie prawo pozwala breederom i growerom na sprzedaż pestek, a co ważniejsze klonów! Zdołałem się zapoznać z kilkoma sklepami - są one umieszczone w dość sporych budynkach przypominających hangary, w których znajdziecie zawsze spore growboxy z kilkutygodniowymi klonami, które można sobie kupić. Już na wejściu do takiego sklepu czuć śliczny zapach. Myślę, że warto się z tym zapoznać bliżej, bo wcale nie jest trudno przewieźć takiego klona do Polski (w Austrii to jest legalne, w Czechach również, a za Czechami to już mamy nasz kraj).

Jest zawsze jakieś ryzyko, ale za to mamy roślinę o dobrym, sprawdzonym fenotypie, który nas nie rozczaruje smile.png Widziałem sporo dostępnych odmian (Blueberry Haze, Panama, Amnesia Haze, White Widow, krzyżówki z Orange Budem, Super Silver Haze, Jack Herrer, L.A. Confidental i wiele innych - od 50 do 80 dni).

Cennik/Menu z Flowery Fields:

http://en.seedfinder.eu/MediMap/floweryfield.html

 

Oraz film promocyjny FF.



Oczywiście jest takich sklepów więcej - Flowery Fields, Grow City i kilka innych, których nazw nie pamiętam smile.png
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niekoniecznie - np spójrz na takie Niemcy. Choć w dużej części nie ma problemu z posiadaniem kilku-kilkunastu gram to już jest ogromny problem z breedowaniem i growingiem. Nie można posiadać pestek i nie ma legalnych sklepów sprzedających nasiona konkretnych odmian przez co choć idzie łatwo dostać ziółko to nie jest ono najwyższych lotów.

Pod tym względem Polska nie jest najgorsza, choć już kary u nas za trzymanie krzaczka mogą być dużo większe...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...

Byliśmy i chłopaki z Flowery już znają polskie forum growerów - Trawka.org, dostali od nas firmowe breloki :)

 

Radzę nie nastawiać się na konkretne odmiany jadąc tam, dopiero na miejscu dowiemy się co jest :)

 

gallery_2_325_253917.jpg

 

gallery_2_325_543425.jpg

 

gallery_2_325_251702.jpg

 

gallery_2_325_491190.jpg

 

gallery_2_325_129429.jpg

 

gallery_2_325_38279.jpg

 

gallery_2_325_394645.jpg

 

gallery_2_325_27672.jpg

 

gallery_2_325_356885.jpg

 

gallery_2_325_437403.jpg

 

gallery_2_325_380.jpg

 

gallery_2_325_170849.jpg

 

gallery_2_325_78706.jpg

 

gallery_2_325_11664.jpg

 

gallery_2_325_119420.jpg

 

gallery_2_325_334222.jpg

 

gallery_2_325_415441.jpg

 

 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+