Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Niewiedza starszych ludzi ośmieszana przez sondy


MeryZpolsky

Recommended Posts

Dzisiaj właśnie miałem "pasjonującą" rozmowę z rodzicami na temat tego, że pale trawke i nie widze w tym nic złego. Argumenty na temat szkodliwości w porównaniu do wódy i tytoniu, braku uzależnienia, raporcie WHO itp. nic nie dały.W kółko gadka "trawka to furtka do twardych narkotyków". Wniosek taki, że niektórym ludziom nie da się niektórych rzeczy przetłumaczyć. Moim starszym (i nie tylko) od dziecka wmawiali, że marihuana to ZUO i takie są teraz tego skutki. Żyjemy niestety w ciemnogrodzie...

Jedyna szansa na zmianę mentalności to jakaś wielka kampania społeczna najlepiej w telewizji, radiu i gazetach, gdzie wypowiadały by się osoby cieszące się uznaniem i autorytetem. No ale to niestety jest w tym kraju niemożliwe sad.png

Nom nie masz ciekawie - u mnie piwo mogę pić ale jakbym zaj^bany w 3 dupy przeszedł ty by mi ojciec mógł nawet wy********ć - niezwykle cierpliwy człowiek! - za papierosy jeszcze gorzej... ale najarany jakbym był to tylko pogadanka żeby nie za często i żebym uważał i lajt aha, żeby nie było - mam 18+ lat smile.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+