Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Rak piersi


GreeN Snake

Recommended Posts

Bardzo dziekuje wszystkim za słowa wsparcia i gwarantuje to ze spróbuje kazdego mozliwego srodka ktory chodz troche miałby w czyms pomóc od witamin do gandzi i lekow placebo i najlepszych specjalistow. Lampa trzymaj sie brachu wszystko idzie w jak najlepszym kierunku pamietaj ze wszyscy tu trzymamy kciuci za to zeby wyszystko sie udało i jestem przekonany ze tak bedzie dzieki jeszcze raz za wsparcie bo potrzebowalem tego i wiem ze nikt nie moze wiedziec jak to jest dopuki sie w takiej sytuacji nie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 11 miesięcy temu...

Marihuana nie leczy raka. Natomiast jest bardzo dobra do walczenia ze skutkami chemioterapii i bólem. Zwiększa apetyt, poprawia humor, zmniejsza ból. To są jedyne udowodnione działania medyczne marihuany.

Odmiany medyczne:

Big Bang - Green House Seeds - niestety nie dostępny u producenta

White Rhino /Medicine Man - Green House Seeds /Mr. Nice - outdoor październik

A tak na prawde co ja o tym myśle?

Lepiej skup się na tym co napisał Lampa. Powodzenia

Najdziwniejsze jest to że jednak leczy i to całkiem skutecznie . Tyle że najlepiej się sprawdza olejek konopny. Bardzo kontrowersyjny temat, ale wielu uważa że fakt ten ukrywają przemysły farmaceutyczne (jestem skłonny w to wierzyć, gdyż ogromnym pieniądzem władają. Na dodatek już teraz wiemy że konopie mogły by zastąpić co najmniej 50% leków przeciwbólowych dostępnych na rynku).

 

Witam mój tata zmarł niedawno na glejaka i wiecie co załuje ze nie podawałem mu ciastek lub innych specyfików z mj .Można sprawdzic na you tube w stanach jest szeroka debata w telewizjach na temat mj a zwalczaniu raka w szczególnosci guzów muzgu.Niezalezni naukowcy i instytuty badawcze twierdza ze koncerny farmaceutyczne utajaja prawdziwe działanie medyczne mj.Rak (nowotwór)to specyficzna choroba najlepsze jest to ze lekarze nie umieja do dzis odpowiedziec na podstawowe pyt skad sie ta choroba bierze i od czego,np rak krtani duzy odsetek zachorowalnosci to ludzie nie palacy oraz nie narazeni na jakies czynniki ryzyka.Terapia to juz naprawde zgadywanka gdyby chemia zeczywiscie była tak skuteczna to umieralnosc była by max 30proc a jest wiele wiele wyzsza tak skutkuje ale nie wiadomo od czego zeczywiscie zalezy jej skutecznosc.Takze nie zgodził bym sie tu w 100proc z lampom oczywiscie daj działac medycynie ale mj napewno nie zaszkodzi a moze pomóc.Tym bardzie ze naprawde mowi sie o mj coraz smielej i coraz to wiecej instytutów prowadzi nad tym badania.Chłopie działaj i nie łam się POZDRO

Chodzi o nieprawidłowy rozrost komórek, czy jakoś tak. Po prostu niektóre komórki nie wiedzą kiedy skończyć i dlatego powstają guzy. Cannabis podobno reguluje te komórki. Nie poznałem aż tak dobrze tego tematu by go dokładnie wytłumaczyć, ale jest trochę informacji na necie. Nawet chyba u nas na forum smile.png.

Witam mój tata zmarł niedawno na glejaka i wiecie co załuje ze nie podawałem mu ciastek lub innych specyfików z mj .Można sprawdzic na you tube w stanach jest szeroka debata w telewizjach na temat mj a zwalczaniu raka w szczególnosci guzów muzgu.Niezalezni naukowcy i instytuty badawcze twierdza ze koncerny farmaceutyczne utajaja prawdziwe działanie medyczne mj.Rak (nowotwór)to specyficzna choroba najlepsze jest to ze lekarze nie umieja do dzis odpowiedziec na podstawowe pyt skad sie ta choroba bierze i od czego,np rak krtani duzy odsetek zachorowalnosci to ludzie nie palacy oraz nie narazeni na jakies czynniki ryzyka.Terapia to juz naprawde zgadywanka gdyby chemia zeczywiscie była tak skuteczna to umieralnosc była by max 30proc a jest wiele wiele wyzsza tak skutkuje ale nie wiadomo od czego zeczywiscie zalezy jej skutecznosc.Takze nie zgodził bym sie tu w 100proc z lampom oczywiscie daj działac medycynie ale mj napewno nie zaszkodzi a moze pomóc.Tym bardzie ze naprawde mowi sie o mj coraz smielej i coraz to wiecej instytutów prowadzi nad tym badania.Chłopie działaj i nie łam się POZDRO

Chodzi o nieprawidłowy rozrost komórek, czy jakoś tak. Po prostu niektóre komórki nie wiedzą kiedy skończyć i dlatego powstają guzy. Cannabis podobno reguluje te komórki. Nie poznałem aż tak dobrze tego tematu by go dokładnie wytłumaczyć, ale jest trochę informacji na necie. Nawet chyba u nas na forum smile.png.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+