Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Shaman - Smoke Report


metalfan

Recommended Posts

Przedmiot badań - Shaman (pestki z OP, uprawa OUT)

Moc - 7/10 - 2,5 lufki pozwala na porządne upalenie się.

Genotyp - sativa/indica (ok. 80/20%)

Smak - 6/10 (trudny do określenia, słodkawy)

Zapach - mieszanka cytrusa z zapachem roślinnym (przewaga tego drugiego) + słodycz

Dym - Dość bardzo gęsty, przy czym prawie całkowicie łagodny. Z powodzeniem biliśmy swoje rekordy w jak najdłuższym przetrzymywaniu dymu w płucach :D

Efekt - Banan na twarzy, gadatliwość, euforia, chęć zrobienia czegoś, lekkie przywidzenia. Po spaleniu ok. 0,2g na głowę niektórzy twierdzili, że mają nogi z waty :D
Minusem na pewno są oczy: wszyscy mieli czerwone, a połowa dodatkowo świat widziała przez szparki 0,3cm- mieli oczy jak u chińczyka i do tego tak jakby napuchnięte.

Mały Upload do mojego postu:
Przebieg fazy w moim przypadku i znajomych ostatnio- przez 2h było ewidentnie czuć działanie, później nagle faza znikła całkowicie.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Out 2011.

Odmiana ta przypadła mi do gustu głównie ze względu na zapach i wygląd, Różowo fioletowy kolor z intensywnym zapachem owoców, bardzo specyficzny i niepowtarzalny. Dym nie gryzie w gardło, popiołek jak popiołek. Działanie jak old school sativa chociaż przejawia czasami działanie indi, (ale to zalezy), po wypaleniu czyściocha działa na mnie jak mocna sativa, ale nie jak jakiś haze tylko raczej zioło do wędrówek. ,,niczym spacer po lesie".. polecam tą odmianę dla osób lubiących lekkie sativki. Moc: 7/10

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 11 miesięcy temu...

2 lata minęło od ostatniego raportu, w tym czasie 2 kolejne partie upraw shamana za mną.

Na wstępie powiem, że rok temu uprawę zacząłem początkiem sierpnia (za późno dostałem nasiona), zakończyłem w pierwszej połowie sierpnia, prawie doszły mi (niestety miałem mało 11g z 3), w tym roku też nie doszły w 100%, musiałem ściąć, aby uchronić się przed pleśnią z którą miałem problem na spocie. O ile faza nie zmieniła się, to pozostałe walory owszem.

Przedmiot badań - Shaman (rok temu femi f1, w tym roku f2 z jakiegoś seedbanku- nie pamietam jakiego)

Moc - 8,5/10 - 1 lufka i jest bardzo dobrze.

Genotyp - sativa/indica (ok. 80/20%)

Smak - 5/10 (słabiej niż 2 lata temu wyczuwałem nutę słodkości, chociaż smak różni się trochę)

Zapach - bez zmian (patrz 1 post)

Dym - Dość bardzo gęsty, nie za ostry, ale też nie jest lekki.

Efekt - bez zmian (patrz 1 post)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+