Skocz do zawartości
thc-thc

grower

WW x WM x DR, WR x WM x DR, AK x WM x DR, LS x DR x C99 x SSH, Shaman, Easy Sativa


Recommended Posts

Witam,
Ogólnie to sezon został rozpoczęty w kwietniu i teraz gdy już niedługo do plonów z pierwszych wysadzonych autobotów od Bebooka, zakładam relację dla tych które już są, jak i tych które będą wysadzone.

Wygląda to tak:

Pestki od Bebooka
* ww x wm x dr
* wr x wm x dr
* ak x wm x dr
* półauto -
# ls x dr x c99 x ssh

Pestki pozostałe
*shaman
*easy sativa




Ogólnie to chodzi mi o to, żeby obczaić uprawę, gdyż jest to moja pierwsza uprawa outdoor'owa. No i oczywiście zrobić mały zapas palenia.


_____________________________________________________________________

Pierwsze planty zostały wysadzone 18 kwietnia, w pośpiechu i na, że tak rzeknę, odpierd*l. Dwa w jednym ok. 15 litrowym dołku z ziemią uniwersalną.

Dzisiaj wyglądają tak, proszę się nie śmiać drodzy panowie, jak mówię, to było na odpier....

tI75C.jpg


Jeden to cross ak, a drugi to cross wr.

Majową porą wysadziłem 5 kolejnych automatów, jednak ich odział został spacyfikowany przez dziki i nie ostał się żaden z nich.

W okolicach środka maja w ziemię poszło kilka shamanów i isisativ. Te poszły w ziemię po 3 tygodniach parapetu + trening na 4 główne topy.
I te rosną ładnie. To już pełna profeska, nie jakieś cyrki.

Jedne roślinki podlewane biohumusem forte, drugie biohumusem extra, a trzecie nawozem z pokrzyw. Na flo Planton - K

.....

I teraz mam zamiar, mając trochę wolnego czasu posadzić kolejne autoboty (jak automaty nazywa znajomy) i półautomaty od Bebooka.

hMuLJ.jpg

12 l ziemi (mieszanka: spod pokrzyw x uniwersalna x spotowa) na krzaczek, dolomit.


I pytanie moje takie: jak się sprawuje nawóz z ptasiego guana? ile tego sypnąć?

Jeszcze mam do wysadzenia półautomaty i pytanie do nich: ile ziemi na dołek?

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe o jak milo smile.png

te na odpierdol wygladaja jak niektorych na powaznie, takze wstydzic sie nie masz co moze to i nie bedzie 40g z automata na oucie, ale te 15 srednio jak to jest to powinienes sie zblizyc pilnuj plesni...

afy na nawozenie musza juz byc spore, jak z pod lampy to 2-3 tygodniach, wiec sporo wiecej jak male. Kupke ptasia czy kurza czy golebia mim o ze sa swietne to latwo przesadzic z nia, mala garrsc jak sa duze trzeba posypac na glebe i dobrze podlac. Na polauto juz troche pozno, beda mialy wiekszy prob lem z dojsciem , no moze bez tych 25% ktore ma af, w kazdym razie wrzuc po 3 do 25l dolka starczy bo juz itak pozno

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej, Troszkę wcześnie wysadziłeś, ale i tak graty że ładnie wyrosły i nie zabiły ich przymrozki majowe. Palonko będziesz miał niebawem. Odnośnie kurzego obornika ja bym się dobrze zastanowił zanim bym użył. Przecież jest tyle innych bezpieczniejszych opcji jak np krowie guano. Kurzy obornik to nawóz ciepły, nasi dziadkowie używali go dodając do kompostu/ gleby ok pół roku czasu przed wysadzeniem. Powód był prosty nawóz lepiej miesza się i wnika w glebę po takim czasie i nie ma ryzyka spalenia roślin, o co łatwo używając ptasiaka. Jeśli nie masz nawozów typu azofoska itd to możesz zrobić obornik krowi dodając suchą kupę do wody. Po ok. tygodniu-dwóch masz nawóz i lejesz tylko rozcieńczywszy z wodą. Granulowany obornik ptasi polecam do kompostowników i przed wysadzaniem taki kompost fajnie wymieszać z glebą- rośliny rosną jak szalone:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z boku a nie z gory te zdjecia topka strzel bo nie widac na jakim etapie dojrzewania jest.

Tak to fajnie idzie. Te polauto ma miedzy zylkami jasniejsze na lisciach to za wysokie ph, nie podlewasz czasem woda z domu przyniesiona albo czyms? Lej im juz sporo nawozu na wega, tym kwitnacym na flo, na wega duzym i wczesnym afom biohuma czy cos

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co do tych jaśniejszych plamek - te dwie roślinki podlewałem wodą z niedalekiego źródełka i właśnie niedawno się dowiedziałem, że to przez to.

leje im nawóz z pokrzyw i biohumus (co drugie podlewanie, 2x w tygodniu podlewam, czyli raz na tydzień nawóz. )

na flo daje im planton k i biohumus. muszę dorwać ripena.

jutro zrobię fotki z boku i postaram się wrzucić jak czas będzie.

_____________________________

jeszcze jedno pytanie, mianowicie, czy to może być automat ak x wm x dr? czy pomyliłem pestki i dałem półauto? posadziłem go na początku maja i teraz ma coś w granicach 55 cm wysokości, a jeszcze nie widać, żeby zaczął kwitnąć.

jednakże ta roślinka jest ulokowana na najlepszym spocie ze wszystkich, słońce od wschodu do ok. 2 h przed zachodem słońca.

d7hXtl.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość lordrevan

Jak lejesz biohomus ? czysty rozdrabniasz z wodą?

a ten ostatni automat pokazał już płeć czy nie ? też miałem takiego bydlaka to się okazało że to facet i mnie CenzurA lekko strzelił. W ripen to ja bym się nie bawił za bardzo. Zajebiste masz te roślinki, Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

za bardzo rozkrzaczona na dole zeby byc faciem :) Zajebisty krzaczek, bardzo pierdolny, jakby afy byly takie to niezle hehe... Juz po lisciach typu sati widac ze to polauto. Afy maja jednak szerokie te liscie, a w tych wezszych crosach bardziej sati nadal bardzo widoczny jest charakterystyczny ksztalt po afie

biohum jest tak stezony ze dobrze czystego lac po dobrym zlaniu woda. Powieksz dolek temu niby af bo za malo pewnie bedzie mial, zeby braki uzupelnuc to chyba szklanka bys musioal podlewac samego biohuma. Zalezy tez ile wlewasz wody do dolka wtedy tez adekwantnie biohuma a wszyscy zawsze leja za malo to sie leje jak wode

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ślimakol tylko na niektórych był ten w płynie, przy tych młodych tylko lany był (nie ten w granulkach). tak to ślimaczego rodzaju śladów nie ma wcale.

zdjęcia z dzisiaj:

ak auto:

cJf4Ll.jpg

HZJcrl.jpg

wr auto:

y87i2l.jpg

i tutaj pytanie do automatów. leję im na flo planton k, raz na tydzień - łyżeczka na 5 l. dobra dawka? zwiększyć? zmniejszyć?

tutaj młode autoboty, 3 dzień w polu:

ak x wm x dr

69OBhl.jpg

tutaj chyba wr x wm x dr

efFujl.jpg

automatów jest jeszcze kilka, ale wszystkie wyglądają jak te powyżej, więc nie ma sensu ich wrzucać.

reszta, w tym regulary, będzie sfotografowana jak podrosną. teraz zapowiada się idealna pogoda więc myślę, że się ładnie rozkrzaczą. ciekawi mnie jak będą wyglądać te, które mialy robionego fima po tych kilku dniach słońca, które w końcu się pokazało w większej mierze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+